Şehit Osman Yumuk Kemerburgaz Spor Kompleksi 5 yılda çürüdü

Şehit Osman Yumuk Kemerburgaz Spor Kompleksi 5 yılda çürüdü

2015 yılında dönemin Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın'ın açılışını gerçekleştirdiği Şehit Osman Yumuk Kemerburgaz Spor Kompleksi tesisi 5 yılda çürüdü.

Kemerburgaz 23.06.2021, 09:25

Eyüpsultan Belediyesi'nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle stadyum bölümünde yapımı tamamlanan Şehit Osman Yumuk Kemerburgaz Spor Kompleksi 2015 yılında düzenlenen görkemli törenle açıldı. Açılış törenine dönemin Belediye Başkanı Remzi Aydın'ın yanı sıra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı rahmetli Kadir Topbaş,Kemerburgaz Spor Kulübü Başkanı Adem Koçyiğit, AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç ile çok sayıda vatandaş katıldı.
 GÖRKEMLİ AÇILIŞTAN 5 YIL SONRA SPOR KOMPLEKSİ ÇÜRÜDÜ
Açılış töreninde açıklamalarda bulunan dönemin Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın “Tesisin bu gün sadece stadyum kısmını açıyoruz. Projelerimiz içerisinde spor salonumuz ve yüzme havuzumuz var. Bunlarında inşallah çok kısa bir süre sonra ikmal inşaatlarını yaparak başlayacağız. ” dedi. 

Aradan geçen 5 yılda Yüzme Havuzu projesi yapılmadı. Şehit Osman Yumuk Kemerburgaz Spor Kompleksi 5 yılda çürüdü.

5 YIL GEÇTİ YÜZME HAVUZU YAPILMADI

2018 Yılı Haziran ayında gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde Kemerburgaz Meydanı’nda kurulan büyük ekranda tanıtılan proje ile ilgili konuşan dönemin Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalin “Kemerburgaz Spor Kulübüne tahsis edilen 6 dönümlük arazide yapacağımız kapalı spor salonu, çok amaçlı salon ve yarı olimpik havuz projemizin tanıtımını yapıyoruz. Çok güzel bir proje Allah hayırlı mübarek eylesin” dedi. Yarı olimpik Kapalı Yüzme Havuzu yapacakları projenin görselleri Kemerburgaz Meydanı ve birçok alanına reklamlarla tanıtımı yapıldı.

Aradan geçen 3 yılda bahsedilen proje ili ilgili bir çivi bile çakılmadı...2018 YILINDA TANITIMI YAPILAN PROJE GÖRSELLERİ
 


Remzi Aydın, 2014 - 2019 yılları arasında Eyüpsultan Belediye Başkanlığı görevi yaptı.

 

5 YILDA ÇÜRÜYEN Şehit Osman Yumuk Kemerburgaz Spor Kompleksi


2015yılında açılışı gerçekleştirilen Şehit Osman Yumuk Kemerburgaz Spor Kompleksi


2015yılında açılışı gerçekleştirilen Şehit Osman Yumuk Kemerburgaz Spor Kompleksi2015yılında açılışı gerçekleştirilen Şehit Osman Yumuk Kemerburgaz Spor Kompleksi2015yılında açılışı gerçekleştirilen Şehit Osman Yumuk Kemerburgaz Spor Kompleksi

Kaynak: New Göktürk Dergisi
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@