Kemerburgazlıları Sevindirecek Haber !

Yıl sonunda Kemerburgazlı vatandaşlar tapularına kavuşuyor

Kemerburgazlıları Sevindirecek Haber !
banner331
Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, yapılan planlara itirazların tek tek değerlendirildiğini uzun ve titiz bir çalışma yapılarak mümkün olan her konuda vatandaşı memnun etmeye çalışacaklarını söyledi. 

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, planda bazı plan notlarının değiştirileceğini ve mağduriyete yol açıcı noktaların kaldırılması için İBB ile görüşüleceğini söyledi. Plan ile 18. madde uygulamasının birlikte yapıldığını, bu şekilde sağlıklı ve kısa zamanda sonuç alınacağını belirten Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, “İki işi aynı zamanda yaparak zamanı en iyi şekilde değerlendiriyoruz. İnşallah vatandaşımız memnun olacaktır” diye konuştu.

Kemerburgaz 2. bölge 18.madde uygulamasının da Koruma Kurulu’nda olduğunu belirten Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, “Arkadaşlarımız planı ve uygulamayı 2 nolu kurulda takip ediyorlar. Kurul uzmanları bölgeye gidip keşif yaptılar, herhangi bir sıkıntı yok. İnşallah bu ay konu kurulda görüşülecek ve yıl sonunda da Kemerburgazlı vatandaşımıza tapularını dağıtmayı planlıyoruz. Böylece Kemerburgaz’da bu sorunlar artık tarih olacaktır” diye konuştu.
 

Eyüpsultan Belediyesi

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2015, 12:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Umran
Umran - 4 yıl Önce

Ortaya kalıbını koyarım ki bunlar seçim tuzağı,seçimde akp kazanmazsa,ayvayı yeriz madem ki yapabiliyorlar,bu zamana kadar niye erteledilrer

SIRADAKİ HABER