Kemerburgazlılar, Sağlık ve Spor Tesisine Kavuşuyor

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Kemerburgaz’da yapımı devam eden Belediye projelerini yerinde görüp inceleme ve denetlemelerde bulundu.

Kemerburgazlılar, Sağlık ve Spor Tesisine Kavuşuyor
Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Kemerburgaz’da yapımı devam eden Belediye projelerini yerinde görüp inceleme ve denetlemelerde bulundu. Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Göktürk’ün ardından gittiği Kemerburgaz’da mahalle sakinleriyle, esnaflarla sohbet etti. Onların dilek ve şikayetlerini dinledi.

Kemerburgaz Kahvehanesi’nde çay içen, vatandaşlarla sohbet eden 
Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, sonraki durağı yapımı devam eden Kemerburgaz Aile Sağlık Merkezi ve Acil Yardım İstasyonu oldu. Yakında açılışı yapılacak olan merkezde Kemerburgazlılarla konuşan, onların sağlıkla ilgili sorunlarını dinleyen Remzi Aydın, yapılan inşaatta denetlemelerde bulundu.

Öğle yemeğini Kemerburgazlılarla birlikte esnaf lokantasında yiyen 
Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, daha sonra yapım aşamasında olan Şehit Osman Yumruk Spor Tesisleri’nin iç ve dış alanlarını inceleyerek inşaatın gidişatı hakkında bilgi aldı. Remzi  Aydın, Kemerburgazlılara, çok kısa bir süre sonra bölgede hem sağlık hem de spor tesisine çok güzel bir açılış programı düzenleyeceklerinin müjdesini verdi. 

Eyüp Belediyesi

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2014, 13:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER