Kemerburgaz'da Kavşak düzenlemesinde sona gelindi

Selanik Bulvarı, Abdülhamithan Caddesi ve Kemerburgaz Pirinççi yolu kesişiminde yapılan kavşak, Kemerburgaz trafiğini rahatlatacak

Kemerburgaz'da Kavşak düzenlemesinde sona gelindi
banner331

Kemerburgaz'ın giriş çıkışlarında yaşanan trafik sıkışıklığının giderilmesi için kavşak yeniden düzenlendi. Selanik Bulvarı, Abdülhamithan Caddesi ve Kemerburgaz Pirinççi yolukesişiminde gerçekleştirilen bu proje ile trafik akışı emniyetli bir şekilde düzenlenerek minimum sinyalizasyon ile bölgedeki ulaşımı kolaylaştırdı ve rahatlattı.

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın yapımı tamamlanan, peyzaj ve son kat asfaltlama aşamasına gelen Kemerburgaz Pirinççi Kavşağı'nda incelemelerde bulundu. Hafta sonu, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleriyle kavşağa giderek çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Remzi Aydın, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekiplerinden de bilgi aldı.

Kavşağın bugüne kadar bölge halkı için büyük sorun oluşturduğunu vurgulayan Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın şöyle devam etti; "Kemerburgaz Pirinççi Kavşağı özellikle Kemerburgaz halkımızın çok sorun yaşadığı, çözüm için çok beklediği bir bölgeydi. Burası Kemerburgaz girişimizi, çıkışımızı, Göktürk ve Cendere yönüne giden trafiği düzenleyen ana aks. Büyükşehir Belediyemizle yaptığımız çalışmalarda yatırım programına aldırmıştık. Artık sonuçlandı proje. Peyzaj ve asfaltlamanın son katı kaldı. Kemerburgazlıların çok beklediği, çok önemsediği, şikayetlerini dile getirdiklerini bir konuydu. Bu konuyu çözmüş oluyoruz."

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, sorunun çözümünde katkı sağlayan İstanbul Büyükşehir Belediyesine de teşekkür etti.


 

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2018, 10:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER