İETT'den yeni Hat Kemerburgaz - Beşiktaş

Kemerburgaz'dan kalkacak olan D2 Beşiktaş - Belgrad Ormanı hatlı otobüs seferleri hizmet vermeye başladı

İETT'den yeni Hat Kemerburgaz - Beşiktaş
banner320

Kemerburgaz Bahçeköy Caddesi yolu üzerinden seferlere başlayan D2 Beşiktaş - Belgrad Ormanı iett otobüs hattı vatandaşların hizmetine sunuldu.

İETT'ten yapılan açıklamaya göre, D2 numaralı Beşiktaş-Belgrad Ormanı hattıyla doğaseverler Beşiktaş İskele, Zincirlikuyu Metrobüs, 4. Levent, Maslak, Hacıosman, Atatürk Arboretumu'ndan geçerek Belgrad Ormanı'na ulaşacak.   
 
Kemerburgaz Mimar sinan Mahallesi muhtarı Turgut Koçum yaptığı açıklamada ; 'Kemerburgaz Bahçeköy Beşiktaş hattına koyulan seferler deneme aşamasındadır. Hafta içi seferlerinde koyulabilmesi için iett@iett.gov.tr veya mumin.kahveci@iett.gov.tr  adreslerine mail gönderip destek olabilirsiniz. 'dedi.

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2016, 11:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gül
Gül - 3 yıl Önce

Bahçeköyden geçmesi çok güzel oldu. Çünkü Oray'a tek ulaşım özel araba ile. Hafta içine mutlaka konulmalı. Sadece haftasonu ise kışın kaldırılacak mı bu hat?
Göktürkten Beşiktaş a şeklinde hat açılmalı.

Ali dezer
Ali dezer - 3 yıl Önce

Çok sevindirici hacı osmanda çalışıyorum acilen hafta içide konulmasını isterim

Ali sezer
Ali sezer - 3 yıl Önce

Çok sevindirici hacı osmanda çalışıyorum acilen hafta içide konulmasını isterim kemerden hacı osmana gitmek zor oluyodu teşekkürler

Emine A.
Emine A. - 3 yıl Önce

Gerçekten çok güzel bir haber.Biraz geç bile kalınsa da yinede telafisi olmalidir.Haftaiçi sefer saatleri esnek saat yerine sık olursa daha da güzel olur.

Ümit
Ümit - 3 yıl Önce

Göktürk geçmesini istiyoruz lütfen yapilsin

Ömer
Ömer - 3 yıl Önce

Göktürk'e ulaşırsa cok iyi olur

Leyla
Leyla - 3 yıl Önce

Bu hattın Göktürkten de, hafta içi sefer sayılarının artırılarak geçmesini arzu ediyoruz. Oğlumun okulu Beşiktaşta biz Göktürkteyiz ulaşım çok zorluyor. Böyle bir hatta çok ihtiyaç var.

Yasin Çubukcu
Yasin Çubukcu - 3 yıl Önce

Hafta içine özellikle sabah saatlerrine konulması gerek

Serpil Çalışkan
Serpil Çalışkan - 3 yıl Önce

Çok sevindirici gerekliydi bu severleri göktürk uygulamasının dikkate alınır InşAllah hafta arası nezaman konulacaktır Teşekkürler

Nezahat albek
Nezahat albek - 3 yıl Önce

Iett gokyurk hattini mecediyekoyden direk olarak kemerburgaza girmeden kagithaneye girmeden gokturke sefer konulmasini rica ediyorum..bos yere dolasmadan gokturke gelmek istiyoruz lutfen

- 3 yıl Önce

Sanırım bu hat piknikçiler ve doğa severler için düşünülmüş. Bizi asıl sevindirecek hat Göktürk- Beşiktaş İskelesi hattı olurdu. Yine de hiç yoktan iyidir.

Sema Tellioğlu
Sema Tellioğlu - 3 yıl Önce

Yani Kemerburgaz dan binip, Beşiktaş ta inebilecek miyiz?

Sibel Yavuz
Sibel Yavuz - 3 yıl Önce

Göktürk'den Bahçeköy orman yollundan Zekeriyaköy,Ariköy,uskumruköy ve Kilyos'a ulaşım aracı olanlar için çok kısa bir mesafe ancak olmayanlar için otobüsle iki vesait saatler alan bir süreç bizde deniz kenarina ,plajlara,balikçilara Göktürk'den keşke 20 dk da gidebilsek bu güzargah içinde bir ulaşım olsa keşke...

Esra Sönmez
Esra Sönmez - 3 yıl Önce

Orman yolundan seferin açılması çok iyi olmuş. Sarıyer bölgesine ve Bahçeköye giderken çok zorlanıyorum. Bence acilen hafta içi seferleri açılmalı asıl ihtiyaç o çalışanlar için.

Serpil Çalışkan
Serpil Çalışkan - 3 yıl Önce

Sevindirici ama acilen göktürk içinde büyük ihtiyaç ayrıca birde taksim sefere de ihtiyacımız var lütfen saygılar

emine azder
emine azder - 3 yıl Önce

Cok itiyac vardi hafta icide koyun lutfen tesekurler

Lùtfiye azder
Lùtfiye azder - 3 yıl Önce

Katkıda bulunanlardan Rabbim razi olsun cok seviniriz

Hatıce Azder
Hatıce Azder - 3 yıl Önce

Çok sevındım Kemer'e gıtmek çok zordu hacı Osman'dan tek hat olduğu ıcın daha yakın orman yolundan teşekkür ederız

recep şahin
recep şahin - 2 yıl Önce

Bu pazar belğırat orman sabah d2 ikiyinen gitim ama birdaha otopüs geri gelmedi seferleri cok aksiyor burdan iette genel müdürüne sesleniyorum bu hata cok aksama var ben her hafta sonu kulanıyorum ve cok severlerini aksatılıyor isanlar güvenipde hiç bir piknik yapmaya gidemiyor çünkü sahatlerine güvenemiyor bazan hiç gelmiyor insanların arabası yoksa perişan oluyor

Sezai
Sezai - 2 yıl Önce

Kemerburgaz'la Bahçeköy arasında toplu ulaşım olmaması kabul edilebilir değil. Oysa ki, Kemergurgaz'ı Bahçeköy'e bağlamak demek neredeyse metroya bağlamakla eş değer. Çünkü, Bahçeköy'den her 10 dakikada bir Hacıosman Metroya otobüs seferi var.

Fatma çelik
Fatma çelik - 1 ay Önce

Kemerburgaz dan otobüs seferlerinin başlamasını rica ederim.

SIRADAKİ HABER