Gürkan Yılmaz, yeni yıl mesajı

Kemerburgaz Mithatpaşa Mahallesi muhtarı Gürkan Yılmaz, yeni yıl dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı.

Gürkan Yılmaz, yeni yıl mesajı

Kemerburgaz Mithatpaşa Mahallesi muhtarı Gürkan Yılmazyeni yılın, ülke ve millet için hayırlara vesile olmasını dileyerek, 2019 yılında Kemerburgaz için daha büyük ve etkin projeler hazırlayacaklarını belirtti.


Yeni yılda birlik ve beraberlik anlayışının daha da pekişmesini temenni eden Muhtar Gürkan Yılmaz mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Görev süresi içerisinde geçen her yeni yıl yeni hizmetlerin Kemerburgaz'ımıza ve bölgemize kazandırılması anlamı taşımaktadır. Geride bıraktığımız 2018 yılında da onlarca kalıcı yatırımı tamamlayarak halkımızın hizmetine sunduk. Görev süremiz boyunca semtimizin sadece güncel sorunlarıyla uğraşmadık. Geleceğin Kemerburgaz'ını tesis etme yolunda önemli adımlar attık. Hizmet etmekten gurur duyduğumuz Kemerburgaz halkının yaşam standartlarını hak ettiği düzeye yaklaştırabilecek şekilde hizmetlerimizi sürdürmeye gayret ettik. Önümüzde 2019 yılı Mart ayında yapılacak olan mahalli idareler seçiminde Rabbim tekrar nasip ederse ve Muhtar olarak bu göreve halkımız bizi tekrar layık görürse bundan sonra da Kemerburgaz'a hizmetimizi daha fazla bulunduğumuz her noktada devam ettireceğiz. Şunu çok açıkça ifade etmek isterim ki, göreve geldiğimiz günden bugüne tek amacımız vardı; o da Kemerburgaz'a hizmet etmek. Elimizden geldiği, gücümüzün yettiği kadar semtimize hizmet etmekten başka şey düşünmedik. Çok şükür onu da başardık. Kimseye haksız yere asla bir çıkar sağlamadık. Birlik, beraberlik, dostluk ve kardeşlik duygularının daha da pekişmesini arzu ettiğimiz yeni yılda, Kemerburgaz, inşallah, yeni yatırımlara kavuşacaktır. Biz, bu yönde mücadele edecek ve Kemerburgaz için gecemizi gündüzümüze katmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle hemşerilerimin 2019 yeni yılını tebrik ediyor, esenlikler diliyorum.” 

Kemerburgaz Mithatpaşa Mahallesi muhtarı Gürkan Yılmaz

Haber Kaynak : New Göktürk Dergisi - Kenan Yılmaz

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2018, 18:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Caner Ural
Caner Ural - 5 ay Önce

Nice yıllara muhtarım

ENVER TALİ
ENVER TALİ - 5 ay Önce

İyi ki oyumu sana atmışım oyum yine sana MUHTARIM
Allahın izniyle ve halkımızın teveccühü ile yine görevinin başında olacaksın SAYGILARIMLA

Hasan Sam
Hasan Sam - 5 ay Önce

Durmak yok yola devam İlçe için bastırın artık zamanı geldi

Doğan Yılmaz
Doğan Yılmaz - 5 ay Önce

Başarılarının devam etmesi dileğiyle nice yıllara sayın muhtarım

Ersin karanfil
Ersin karanfil - 5 ay Önce

Herkesin yeni yılı sağlıklı huzurlu ve mutlu geçsin herkese mutlu yıllar seninde muhtarım !!!

Turgay tokcan
Turgay tokcan - 5 ay Önce

Mutlu yıllar muhhtarim

SIRADAKİ HABER