Yenibosna'da Oto Ekspertiz Hizmetleri

İkinci el araç almadan önce, aracın geçmişi ile ilgili kaliteli, güvenilir ve tarafsız bir oto ekspertiz firmasından, görüş almak oldukça önemlidir.

Yenibosna'da Oto Ekspertiz Hizmetleri

İkinci el araç almadan önce, aracın geçmişi ile ilgili kaliteli, güvenilir ve tarafsız bir oto ekspertiz firmasından, görüş almak oldukça önemlidir. Satıcı olan kişiler aracın sorunsuz veya temiz olduğu hakkında bilgi verseler de ikinci el araç almak her zaman ufakta olsa riskler taşır. İstanbul, Yenibosna'da oto ekspertiz hizmeti veren firmamız, çalışmalarını otoekspertizyenibosna.com adresinde, sizlerle buluşturmaktadır. Firmamız, İstanbul ilinde, Şirinevler, Bahçelievler ve Yenibosna oto ekspertiz firması gibi yirmiden fazla şubesiyle hizmet vermektedir.

 

Araç Ekspertiz Firmamızın Çalışma Prensibi

Firmamız araç ekspertiz hizmetlerini Bahçelievler oto ekspertiz adresinde de sürdürmektedir. Tüm şubelerimizde kaliteli personellerimiz ve araç test cihazlarımız bulunmaktadır. İkinci el aracın iç ve dış donanımı ile ilgili tüm ayrıntıları detaylı olarak inceler ve tüm kusur ve noksanlıkları yazılı ve sözlü olarak müşterilerimize sunarız. Firmamız yıllardır İstanbul ilinde Yenibosna araç ekspertiz şubesinde de kaliteli çalışmalar yaparak, müşteri memnuniyetini kazanmış olan bir firmadır. Tüm işlerinde güvenilir olan Şirinevler oto ekspertiz firmamızdan, almak istediğiniz araç hakkındaki net, tam ve doğru bilgileri öğrenebilirsiniz.

Raporlarımız Bilgisayarlı Cihazlarımız Tarafından Hazırlanır

Ekspertiz firmamızda, motor çalışma gücü, performansı, freni ve daha bir çok araç ekipmanı konusunda bilgisayarlı kontroller yapılmaktadır. Ekspertiz raporları, bilgisayarlı araç test cihazlarından çıkartılmakta ve firmamız tarafından kaşe ve imzalanarak müşterilerimize sunulmaktadır. İkinci el araçlarla ilgili doğru ve güvenilir hizmet almak için firmamız ile irtibat kurunuz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER