Vinç Sistemleri Ve Aydinel Makina

İnşaat ve işyerleri gibi alanlarda ihtiyaç duyulan makinalar ve vinçler firmamız tarafından kiralaması yapılan ürünlerdir. İşyerlerinin bu aletlere belirli bir süreliğine ihtiyaç duyması kapsamında...

Vinç Sistemleri Ve Aydinel Makina

İnşaat ve işyerleri gibi alanlarda ihtiyaç duyulan makinalar ve vinçler firmamız tarafından kiralaması yapılan ürünlerdir. İşyerlerinin bu aletlere belirli bir süreliğine ihtiyaç duyması kapsamında kiralama hizmetine yönelik bir davranış içerisinde olmasından kaynaklı olarak kurulmuş olan firmamız sabit askılı vinç gibi ürünler üzerinden hizmetini güvenilir bir şekilde sunmaktadır. Kiralama sözleşmesi kapsamında geçerli olan maddeler doğrultusunda işlemi yapan firmamız ürünlerini müşterisine garanti kapsamı içerisinde sunar.

İstif Makinası Kiralama

Prensipte istif yapabilmek ve yük taşıyabilmek için kullanılan bir araç olarak firmamız bünyesinde kiralama işlemi de yapılan istif makinası içerisinde yürütme işlemi kullanıcı gücü ve manuel olarak yapılırken kaldırma gücü ise akü ile yapılmaktadır. Taşıma ve kaldırma kapasitelerine göre firmamız bünyesinde değişkenlik gösteren bu makina yükleri güvenli bir şekilde kaldırmaya yönelik bir eğilim göstermektedir. Süpermarket, depo, kimya tesisleri gibi alanlarda daha çok kullanılan bu makina tehlikeli her hangi bir durumda karşılaşıldığı anda güç kesme düğmesine basılarak aküden gelen enerjinin kesilmesi ile koruma sistemine sahiptir.

Transpalet Kiralama

Akülü ve insan gücü olmak üzere iki ayrı şekilde çalışma özelliğine sahip olan transpalet makinaları firmamız tarafınca kiralaması yapılan makinalardan bir tanesidir. Paletler üzerine yüklenmiş olan bir malzemenin hidrolik pompa ile beraber kaldırılması ve yatay düzlemde hareket ettirilmesine yarayan bir araçtır. Görünüm açısından iki çataldan meydana gelen paletler arasında belirli bir boşluk mesafesi bulunur. Farklı iş gruplarına hitap edebilen bu ürün kısa transpalet, uzun transpalet ve özel makaslı olmak üzere üç farklı şekilde firmamız üzerinden kiralanabilir. Bu ürün kullanımında güvenlik önlemleri makina üzerindeki talimatlar doğrultusunda yapılmalı ve kullanacak olan kişi ani manevralardan kaçınmalıdır.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2018, 10:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER