Pembe Mavi Hastanesi

1998 yılında Pembe Mavi Hastanesi beş kadın hastalıkları ve doğum uzmanının bir araya gelmesiyle kuruldu. Hastane 2006 yılına geldiğinde ise Bursa tüp bebek merkezi ruhsatını da aldı. Kadın hastalıkları...

Pembe Mavi Hastanesi
banner320

1998 yılında Pembe Mavi Hastanesi beş kadın hastalıkları ve doğum uzmanının bir araya gelmesiyle kuruldu. Hastane 2006 yılına geldiğinde ise Bursa tüp bebek merkezi ruhsatını da aldı. Kadın hastalıkları, gebelik ve doğum süreci, tüp bebek tedavisi, çocukların sağlığı ve bakımı, yeni doğan üniteleri, diyet ve beslenme desteği, ultrason gibi birçok konuda hastanenin hizmeti bulunuyor. pembemavi.com.tr sitesine girerek hastane ile ilgili detaylı bilgiye de ulaşmanız mümkün oluyor. Anne adayları meraklıdır, endişelidir zaman zaman kendisi ve bebeği için kaygı duyar. Tüm bu hisleri yaşamanız oldukça normaldir. Pembe Mavi Hastanesi sizin duygularınızı dikkate alarak size özen gösterir.

 

Pembe Mavi Hastanesi Nasıl Bir Hastanedir?

Hastane sitesi üzerinden kendisini ve yaptıklarını detaylı olarak anlatmaktadır. Kadınlara nasıl yaklaştıklarını, nasıl hizmetler sağladıklarını, bursa tüp bebek tedavisini sağlayan uzman ekibin listesine kadar merak ettiğiniz her şeyi inceleyebiliyorsunuz. Online olarak site üzerinden randevu alabiliyorsunuz. E-bebek ve e-laboratuvar kısmına da ulaşmanız mümkün oluyor. Yine de merak ettiğiniz bir şey olursa arayarak sorabilirsiniz.

http://www.pembemavi.com.tr/

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER