Paykasa İle Kart İşlemleri

Paykasa 2012 yılında kurulmuştur. Ön ödemeli olan kart sistemleri merkezli bir çalışma alanları vardır. Hızlı ve güvenli çalışmalarının yanında müşteri memnuniyetini ön plana alırlar.

Paykasa İle Kart İşlemleri
banner320

Paykasa 2012 yılında kurulmuştur. Ön ödemeli olan kart sistemleri merkezli bir çalışma alanları vardır. Hızlı ve güvenli çalışmalarının yanında müşteri memnuniyetini ön plana alırlar. Paykasa birçok platformda geçerli olan alışverişlerin ön ödemesi için kullanılabilen bir karttır. Paykasa kartı kullanmakta ki amaç özellikle internet alışverişlerinin güvenli hale gelmesini sağlamaktır. Paykasa kart 16 haneli olan numaralara sahiptir ve her Paykasa kart tek sefer kullanılır. Alışverişlerde kart bilgilerinizi de girmenize gerek kalmadığı için güvenli olmayan bir durum yaşamazsınız.

Paykasa Kart Nasıl Alınıyor?

Paykasa kartı almak oldukça kolay bir işlemdir. Yapmanız gereken tek şey Paykasa'ya ulaşmaktır. Canlı destek hattı numarasına, whatsapphattına, ve skype adresine ulaşarak istediğiniz gün istediğiniz an Paykasa kart satın alabilirsiniz. Paykasa ile uluslararası olan birçok oyuna ödeme yapabiliyorsunuz. Paykasa kartı internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde, her türlü ticari işlem de yani tüm internet üzeri ödeme platformlarında kullanabiliyorsunuz. Paykasa kartı Paykasamerkezi.com internet sitesi üzerinden alıp hemen güvenli alışveriş yapmaya başlayabiliyorsunuz.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2018, 16:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER