Organizasyonda Fark Yaratın

Yapılan birçok organizasyon için farklı alternatifler deneyerek misafirlerinize görsel bir şölen izletebilir ve fark yaratabilirsiniz. Çok eski zamanlardan beri günümüzde hiç eskimeyen halk oyunları ayrı bir yere sahiptir.

Organizasyonda Fark Yaratın
banner326

Yapılan birçok organizasyon için farklı alternatifler deneyerek misafirlerinize görsel bir şölen izletebilir ve fark yaratabilirsiniz. Çok eski zamanlardan beri günümüzde hiç eskimeyen halk oyunları ayrı bir yere sahiptir. Sevmeyen kimse yoktur, her izleyenin mutlaka beğeneceği bir gösteri sanatıdır. Özenle hazırlanmış emek verilmiş uyum içinde yapılan harika bir şölendir. Farklı ve her kesime hitap eden oyunlardan zeybek ekibi ile muhteşem bir görsel şölen sunmak için ekibimiz ile hazırız. Sizin için hazırladığımız gösteriye bayılacaksınız.

 

Hazırlıklarımız ve Ekibimiz

Bütün organizasyonlarda yer alacak ekibimiz halk oyunu gösterileri konusunda tam deneyime sahip olup yaptıkları işe gönül vermiş kişilerden oluşmaktadır. Severek yaptıkları gösteriler ile büyük beğeni kazanan kadromuz bütün yöresel oyunları sergilemektedir. Horon ekibi ile izlerken yerinizde duramayacaksınız. Gösterilerimizi çok beğenecek ve eğlenceli vakit geçireceksiniz. Gösterilerimizi yöreye özel kıyafetler ile tamamlıyoruz. Size yörenizin bütün atmosferini yaşatıyoruz. Özel organizasyonlarınız için fark yaratarak bizimle irtibata geçebilir ve bütün hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Fiyat bilgisi ve kiralama için bizi arayın.

https://www.folklorekibi.com/

banner320
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner327