Okul Öncesi Eğitimin Önemi

Çocukların eğitim hayatının başlangıcını oluşturan kreş hizmetlerinde, yenilikçi çalışmaları ile Başakşehirde en iyi anaokulu hizmetini veren minikacademy bilinçli kadrosu ile 2018 - 2019 sezonunda da hizmet vermektedir.

Okul Öncesi Eğitimin Önemi
banner326

Çocukların eğitim hayatının başlangıcını oluşturan kreş hizmetlerinde, yenilikçi çalışmaları ile Başakşehirde en iyi anaokulu hizmetini veren minikacademy bilinçli kadrosu ile 2018 - 2019 sezonunda da hizmet vermektedir. Çocuklar için oluşturduğu alternatiflerle Başakşehirde en iyi kreş hizmetini, bilinçli öğretmen ve idareci kadrosu ile idame ettirmektedir. Çocuklarınızı emanet edeceğiniz bu kaliteli anaokulu, hijyenik ortamlar oluşturan, bu sorumluluğun bilincinde olan ve çocuklarınıza değer veren bir kuruluş olma özelliğini yıllardan beri koruyan bir kuruluştur. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Başakşehir anaokulu tavsiye edilmektedir.

Ekonomik Fiyatlar

Çocuklara rehberlik hizmetleri verilmekte, çocuk becerileri belli ortamlarda derlenmekte ve bu değerler aileler ile günlük, haftalık ve aylık olarak paylaşılmaktadır. Çocuklara verilen değer kreş fiyatlarına da yansıtılmakta ve tüm kesimlere uygun olan Başakşehir anaokulu fiyatları belirlenmektedir. Çocuğunuz için özel ve kaliteli bir kreş veya anaokulu arıyorsanız, mutlaka bu internet sitesini inceleyiniz. Anaokulu, kaliteli, temiz ve çocuk haklarına saygılı bir kurumdur. Çocuğunuzu, çocuk sorumluluğunu taşıyabilen kaliteli bir kreşe emanet etmek için site ile irtibat kurabilirsiniz.

minikacademy.com

banner320
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER