New Göktürk Dergisi Yeni Sayısı Afrin'e Kadar Ulaştı

New Göktürk Dergisi yeni sayısı Kilis ve Afrin'de görev yapan askerlerimize ulaştı.

New Göktürk Dergisi Yeni Sayısı Afrin'e Kadar Ulaştı
banner331

New Göktürk Dergisi yaptığı haberler ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Derginin 23. sayısında Afrin ve Kilis bölgesinde görev yapan askerlerin duygu ve düşüncelerine yer vererek uzakları yakın etti.

New Göktürk Dergisi imtiyaz sahibi Kenan Yılmaz yaptığı açıklamada '' Afrin opersayonu kapsamında Ocak ayından beri Kilis'te geçici olarak görev yapan Eyüpsultan İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Sadık Tatar ve mehmetçiklerimize New Göktürk Dergisinin yeni sayısını ulaştırdık. Göktürk ve Kemerburgaz'dan geçtiğimiz aylarda Kemerburgaz'ın meşhur turşuları ve powerbank gönderen vatandaşlarımıza çok teşekkür edip, selamlarını bizlere ilettiler. Mehmetçiklerimizin Allah yar ve yardımıcısı olsun. İnşallah kısa zamanda askerlerimiz tekrar ailelerine kazasız belasız kavuşurlar. Ramazan ayının ilk iftar günü Eyüpsultan Belediyesi'nin katkıları ile Kilis'te iftar yemeğinde bir araya gelecek olan askerlerimize şimdiden hayırlı Ramazanlar diliyoruz'' dedi. 

New Göktürk Dergisi yeni sayısı Kilis ve Afrin'de görev yapan askerlerimize ulaştı.Eyüpsultan İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Sadık Tatar

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2018, 16:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER