Kullanılmış Eşya Alım Satımı

Eskiyen ve yıpranan eşyalarınızı çöpe atmak veya üzerini örtü ile kapatarak bir köşeye kaldırmak yerine Bağcılar ikinci el eşya alanlar ile iletişim kurabilirsiniz.

Kullanılmış Eşya Alım Satımı

Eskiyen ve yıpranan eşyalarınızı çöpe atmak veya üzerini örtü ile kapatarak bir köşeye kaldırmak yerine Bağcılar ikinci el eşya alanlar ile iletişim kurabilirsiniz. Firmamız yirmi yıldır İstanbul ilinde birçok ilçede ikinci el eşya alanlar arasında beğeni kazanmış ve tercih edilmiş olan bir firmadır. Firmamızın çalışma prensibi ve faaliyet konuları hakkında ikincielmerkezi.net adresimizden bilgi alabilirsiniz. Çamaşır makinesi, fırın, ocak, halı, koltuk takımı, televizyon, masa, sandalye gibi tüm ikinci el eşyalarınızı değerinden almaktayız. Eşyalarınızı Avcılar ikinci el eşya alanlar firmamızla görüşerek satabilir, karşılığında nakit para alabilirsiniz. Firmamızın 0212 442 77 69 nolu veya 0532 468 43 23 nolu telefonlarından bizlere ulaşarak bilgi almanız mümkündür.

Eski Eşyalarınızı Vererek Nakit Para Kazanın

Sokak aralarında çöplere atılmış birçok kullanılmış eşya bulunur. Eskiyen eşyalarınızı çöpe atmak yerine firmamıza satarak karşılığında nakit para alabilirsiniz. Firmamızla iletişim kurduğunuzda satmak istediğiniz ikinci el eski eşyalarınızın fotoğraflarını Whatsapphattımız olan 0532 468 43 23 nolu telefon ile gönderebilir ve eşyalarınızın ne kadar tuttuğunu öğrenebilirsiniz. Firmamız eşyalarınızı satmaya tam olarak karar verdiğinizde, eşyaları bulunduğunuz yerden gelip almaktadır.

Kullanılmış Eşya Satımı

Bekar ve öğrenci evinde kalan kişiler için ikinci el eşya almak mantıklı bir tercihtir. Firmamız kullanılmayacak durumda bulunan hiç bir eşyayı bünyesinde bulundurmaz. İhtiyaç duyduğunuz her türlü ikinci el ürünü firmamızdan uygun fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz.

https://www.ikincielmerkezi.net/

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER