Klima Servisinde Güvenin Adresi

Firmamız 2015 yılından itibaren, klima servisi olarak birçok markanın servis ve bakım hizmetlerini yapmaktadır.

Klima Servisinde Güvenin Adresi

Firmamız 2015 yılından itibaren, klima servisi olarak birçok markanın servis ve bakım hizmetlerini yapmaktadır. Firmamız özellikle servis hizmetlerinde, sadece yedek parça değişimi yapmamakta aynı zamanda sistemin tüm donanımlarının en verimli ve düzgün çalışmasını sağlamaktadır. Özel ve yetkili servis hizmetleri veren firmamız, vestel klima servisi sektöründe kullandığı orijinal yedek parçalar ve müşteri memnuniyet seviyesi konuları ile sektörün lider konumuna yükselmiştir.

Bünyemizde bulunan klimalar üzerinde uzun yıllardır çalışan deneyimli ve yetki belgeli personelimiz ile tüm onarımları yapabilecek seviyede bulunmaktayız. Özellikle hizmetlerimizde mesafeye bağlı olarak fiyatlandırma yapmayışımız, müşterilerimiz tarafından takdirle karşılanmakta ve sektörde farklılık yaratmaktadır. Yaptığımız tüm işçilik faaliyetleri firmamızın, değiştirdiğimiz yedek parçalar ise üretici firmanın garantisi altındadır. Yaptığımız faaliyetlerin kalitesi doğrultusunda İstanbul'daki birçok büyük firmanın sürekli servis hizmetlerini üstlenmiş durumdayız.

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Firmamız; Vestel, LG, Hitachi, Samsung, Fujitsu, Toshiba, Mitsubishi, Daikin ve Midea klima servisi olarak hizmet vermektedir.

Diğer Hususlar

Firmamız her gün ve her saatte kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Özellikle bize ulaştığınızda aynı günde hizmet vererek sektördeki en hızlı servis olduğumuzu kanıtlamaktayız. Yıl boyunca değişik kampanyalar yaparak, müşterilerimizin daha uygun fiyatlara hizmet almalarını sağlamaktayız. Yaptığımız hizmetler için gerekli olandan fazla ücret talep etmiyor, müşterilerimizden daha fazla ücret almak için arıza yaratmıyoruz. İşlem sonucunda müşterilerimiz aranarak yapılan işin değerlendirilmesi yapılmakta, ayrıca öneri ve şikayetleri alınmaktadır.

Tüm personelimiz en az yüksekokul mezunudur ve servis hizmeti verirken aynı zamanda klimaların doğru, daha verimli ve tasarruflu kullanılması için müşterilerimizi de bilgilendirmektedirler. Servis ekibimiz problemi çözmeden adresten ayrılmamaktadır. Müşteri hizmetlerimiz aranarak klimaların kumanda ayarı gibi bir çok konuda detaylı bilgi alma imkanı bulabilirler. Firma olarak İstanbul'un 77 noktasına servis hizmeti vermekteyiz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER