İstanbul'un Yükseleni

İstanbul'un Yükseleni

İstanbul milyonlarca insanın yerleşik olarak hayatına devam ettiği bir metropoldür. Neredeyse her gün göç alan bu büyük ve kalabalık şehirde de konut ihtiyacı bitmemektedir.

Gündem 03.10.2017, 14:41 -->

            İstanbul milyonlarca insanın yerleşik olarak hayatına devam ettiği bir metropoldür. Neredeyse her gün göç alan bu büyük ve kalabalık şehirde de konut ihtiyacı bitmemektedir. Yüksek kiralar vermek yerine kira öder gibi kendi konutlarında oturmak isteyen İstanbullular için firmamız hizmetlerine başlamıştır. İstanbul’un farklı yerleşim yerlerinde yaptığımız konut projeleri ile herkese uygun seçenekler ve cazip ödemeler ile siz de kendi evinizin sahibi olmak istiyorsanız sizleri Halkalı konut projeleri alanımıza bekliyoruz.

            Bu proje içinde yer alan Halkalı satılık daire seçenekleri ile siz de kesenize uygun 2+1 ve 3+1 evler ile düşlediğiniz hayata kavuşabilir ve kira öder gibi ödeyeceğiniz taksitler ile rüya gibi bir evde yaşayabilirsiniz. Bağcılar satılık daire fırsatlarımız ise kış aylarında da sizlerin hizmetinde olacak. Yeni projelerimiz arasında olan ve oldukça yoğun talep gören Güneşlide satılık daire ve ofislerimiz yeni yılda da sizler için artmaya ve yenilenmeye devam edecek. Sunduğumuz avantajları öğrenmek ve anahtar teslim daireler ile ilgili bilgi almak için sizleri iletişim merkezlerimize sohbete davet ediyoruz.

 http://www.ngresidence.com/

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@