İstanbul'da Bikurye İle Her Yere Kurye

İstanbul bölgesinde; iş ortaklarımızla oluşturduğumuz kurye ağı ile 24 saat kesintisiz kurye hizmeti sunmaktayız. İhtiyaç anında; bölgenize en yakın motorlu kurye

İstanbul'da Bikurye İle Her Yere Kurye

            İstanbul bölgesinde; iş ortaklarımızla oluşturduğumuz kurye ağı ile 24 saat kesintisiz kurye hizmeti sunmaktayız. İhtiyaç anında; bölgenize en yakın motorlu kurye görevlisi adresinize gönderilerek işlem süreci, en hızlı ve ekonomik şekilde sağlanmaktadır.

 Neden Bikurye?

 • Bikurye ile yetişmesi gereken gönderileriniz; en hızlı ve en ekonomik şekilde adresine ulaştırılır.

 • İsterseniz moto kurye hizmetini gidiş dönüş olarak alabilirsiniz.

 • Gönderi işleminizin belli bir zaman diliminde tamamlanması gerekiyorsa; acil kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 • Kurye talebinizi direkt internet sayfamızdan yapabilir, ücret bilgisini daha talebinizi yapmadan öğrenebilirsiniz.

 Bikurye’nin Farkı Nedir?

 Bikurye; motorlu kurye alanında hizmet veren firmalarla oluşturduğu bir ağ sayesinde faaliyet göstermektedir. Bu sayede, moto kurye taleplerini en hızlı şekilde yerine getirmekte; gönderilerinizi en güvenli ve hızlı şekilde adreslerine ulaştırmaktadır. Tabii ki; bu hizmetleri yerine getirirken, geliştirilmeye açık teknolojik altyapımızı kullanmaktayız.

 Sunduğumuz Bikurye Hizmet Çeşitleri

 • Normal Kurye: Mesai saatleri içinde yapılan gönderi talebi oluşturulduktan sonra, 10 ila 30 dakika içinde moto kurye alımı yapılır ve gönderiniz maksimum 180 dakika içinde adrese teslim edilir.

 • Express Kurye Hizmeti: Gönderi acil kurye ile gönderilmek isteniyorsa, alım işlemi 10 – 30 dakika içinde adresinizden yapılır ve maksimum 120 dakika içinde teslimat noktasına ulaştırılır.

 • Arabalı Kurye Hizmeti: Gönderiniz, moto kurye ile taşınamayacak özellikte; ağır, kırılabilir materyal veya hacimli bir gönderiyse; bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Talep oluşturma sonrası, uygun araç en hızlı şekilde adresinize gönderilerek alım yapılır.

 • Gece Kurye Hizmeti: Bu hizmetimizde motorlu kurye veya araçlı kurye imkanı bulunmaktadır. Geç saatlerde yapılması gereken gönderileriniz için hizmet vermektedir.

 • VIP Kurye Hizmeti: Tamamen sizin talebinizi yerine getirmek için verilen bir hizmettir.

 İlgili acil kurye; adresinizden, direkt teslim adresine gidecek şekilde hizmet verir. Varış süresi bilgisi; bu hizmet talep edildiği andaki trafik ve yol şartlarına göre verilebilmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER