Giottco Akademi ve Sanat

Giotto Akademi, Bursa'da kurulmuş olan ve başarıyı hedefleyen, sorgulayan ve öğrenme arzusu gelişmiş bireyleri yetiştirmeyi amaç edinmiş bir kuruluştur.

Giottco Akademi ve Sanat

Giotto Akademi, Bursa'da kurulmuş olan ve başarıyı hedefleyen, sorgulayan ve öğrenme arzusu gelişmiş bireyleri yetiştirmeyi amaç edinmiş bir kuruluştur. Sanatın kalbinin attığı bu kurumda hobi kursları, resim kursu ve yetenek sınavlarına hazırlanmak konusunda eğitimler verilmektedir.

Resim Kursları

Giotto Akademi, resim kursu Bursa dışında hobi kursları ve yetenek sınavlarına hazırlanmak konularında da eğitimler veren bir kurumdur. Resim kursları kategorisinde iç mimarlık bölümü ve endüstri ürünleri tasarımı öğrencilerine eğitimler verilmektedir. Uzman kadrosu ve kaliteli eğitimin adresi Giotto, alan içerisinde birçok konuda öğrencilerin yetkinlik kazanmasını amaçlamaktadır. Programlar içerisinde dersler farklı şekilde işlenmektedir. Bu kursun haricinde güzel sanatlara hazırlık kurslarını da inceleyebilir www.giotto.com.tr adresinden detaylı bilgilere ve bölümlere ulaşabilirsiniz.

Yetenek Sınavları

Yetenek sınavlarına hazırlanan kişiler için eğitimlerin verildiği Giotto Akademi de profosyonel olmak için size uygun atölyeleri kullanabilir ve alanında uzman olan eğitmenlerden dersler alabilirsiniz. Giotto Akademi sitesini ziyaret ederek bütün detaylara ulaşabilir, kurslara kaydolmak için neler yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Site içerisinde yetenek sınavlarına hazırlık, resim kursları, hobi kursları ve çocuk hobi atölyeleri gibi birçok alan bulunmaktadır. Dilediğiniz alana tıklayarak detaylı bilgi alabilir ve ön kayıt için sitede yer alan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bunların haricinde Giotto Akademi cumartesi ve pazar günleri kapalı olup hafta içi açıktır. Yine siteye giriş yaparak saatler hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilir, yetkili kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

https://www.giotto.com.tr/

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER