Gebze Oto Test

Kocaeli'nin pek çok önemli ilçesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan oto ekspertiz firmamız, ikinci el araç satın alma konusunda ikilemde kalan araç alıcılarına ekspertiz hizmetleri sunmaktadır.

Gebze Oto Test

Kocaeli'nin pek çok önemli ilçesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan oto ekspertiz firmamız, ikinci el araç satın alma konusunda ikilemde kalan araç alıcılarına ekspertiz hizmetleri sunmaktadır. Bunun yanı sıra araç ekspertiz hizmeti konusunda devrim niteliğinde işlere imza atabilecek potansiyelde olan şirketimiz, tam donanım ekipman ve ekspertiz yazılımları ile ikinci el araç hakkında arıza ya da kaza tespit konularında pek çok veri toplamaktadır. Toplanan bu veriler yaklaşık olarak 500 kontrol noktasından ve ekspertiz yazılımlarından geçerek tarafımızdan raporlara yansıtılmaktadır.

 

Gebze Oto Test Vizyon Politikası

Sektörün en büyük oto eksper şirketlerinden biri olan şirketimizin Gebze oto test konusunda işletmemizin genel gelecek odaklı vizyonlarından bir tanesi ülkemizde ve özellikle Kocaeli ilinde en büyük ve en güvenilir oto ekspertiz firmalarından biri olmaktır. Diğer bir yandan Gebze oto test cihazları ile ekspertiz sektörüne yeni bir soluk getiren işletmemiz, koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan politika ve ilkeleri ile daima dürüst ve güvenilir hizmet vermek için tüm ekibi ile hizmet vermektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER