Eyfel Kulesi hergün başka renk olacak!

Eyfel Kulesi, Euro 2016 boyunca her maç günü sosyal medya platformu Twitter'da en fazla destek alan ülke takımının renkleriyle ışıklandırılacak.

Eyfel Kulesi hergün başka renk olacak!
banner326

Twitter’da en çok destek alan ülkenin renkleri ile Başkent Paris’in simgesi Eyfel Kulesiaydınlatılacak. Fransa’nın düzenlendiği EURO 2016 şampiyonasında maçların başlamasına sadece 1 gün kaldı. Hazırlıklar tüm Fransa’da devam ederken dün sosyal medya üzerinden yapılan açıklama taraftarları heyecanlandırdı.
Avrupa Futbol Şampiyonası’nda Twitter’da en çok destek alan ülkenin renkleri Fransa’nın Başkenti Paris’in simgesi Eyfel Kulesi aydınlatılacak. Twitter’ın resmi hesabından yapılan açıklamada, Eyfel Kulesi’nin, turnuva boyunca her maç günü Twitter’da takım etiketleriyle en fazla bahsedilen ve destek alan ülkenin renkleriyle ışıklandırılacağı duyuruldu.

Açıklamada, Eyfel Kulesi’nin her günün son karşılaşmalarından 10 dakika sonra en fazla desteği alan ülkenin renklerine bürüneceği belirtildi. Ayrıca sporseverler tarafından Twitter’da paylaşılan günün en popüler mesajlarının, Eyfel Kulesi üzerine yansıtılacağı ifade edildi.

İnternet Medyası

banner320
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner327