En Özel Günler Boğazda

En Özel Günler Boğazda

Özel ve güzel günlerin deniz havasında muazzam bir manzara ile geçmesi elbette herkesin hayalidir. Düğün, nişan, kokteyller, mezuniyetler, partiler ve daha birçok özel günün boğaz manzaralı lüks yatlarda gerçekleşmesi hayal değil.

Gündem 06.10.2017, 12:22 -->

Özel ve güzel günlerin deniz havasında muazzam bir manzara ile geçmesi elbette herkesin hayalidir. Düğün, nişan, kokteyller, mezuniyetler, partiler ve daha birçok özel günün boğaz manzaralı lüks yatlarda gerçekleşmesi hayal değil. Yemekli ya da yemeksiz, alkollü ya da alkolsüz olsun profesyonel bir kadro ile hazırlanan bu günler unutulmaz ve eşsiz bir deneyim oluyor. Üstelik sanılanın aksine uygun fiyatlar ile bu yemekli boğaz turu organizasyonlarına katılmak mümkün.

 

Konsepte Özel Oturma Düzeni ve Süsleme

Her türlü özel güne açık olan yemekli tekne turu organizasyonları elbette yalnızca usta aşçıların leziz yemekleri ile sınırlı değil. Özel günler için hazırlanan konseptlerin arasında canlı müzik ve hava gösterileri de var. Düğün ve nişanlar için konuklara özel oturma düzeni ve karşılama seremonileri isteğe bağlı hazırlanıyor. Süslemeler ve havai fişek gösterileri günün anlam ve önemine değer katıyor. En özel mezuniyet partileri de profesyonel kadro ile hazırlanan ambiyanslarla unutulmaz kılınıyor. Üstelik organizasyon öncesi telefon ya da mail yolu ile teklif almak da mümkün.

http://www.yemeklibogaztekneturu.com/

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@