Ema Ayakkabı; İş Ayakkabısı

Sektördeki tecrübesi sayesinde adından basettiren, iş ayakkabısı, iş güvenliği ayakkabısı ve botu üretimi yapan Ema Ayakkabı Firması Türkiye’nin dört bir köşesine satış gerçekleştirmektedir.

Ema Ayakkabı; İş Ayakkabısı
banner320

1991 yılından beri endüstriyel iş ayakkabısı ve iş güvenliği ayakkabıları tasarlayan Ema Ayakkabı, kaliteden ödün vermeden, kendi tarzını ortaya koyarak modern bir anlayışla üretimine devam etmektedir. Şirket politikalarından en önemlisi müşteri memnuniyeti haline getirmiş, müşteri portföyünü git gide büyüterek alanında başarıyı yakalamıştır. Ayakkabı üretimini iş güvenliği ve iş sağlığı risklerine karşı doğacak problemleri engellemek amacıyla yapan Ema Ayakkabı yenilikçi bakış açısı ve işçiyi anlamaya çalışarak tasarladığı ayakkabılarla dünya çapında bir marka olma yolunda adım adım ilerlemektedir. Üstelik bu süreçte yasal şartlara ve kurallara göre hareket etmektedir. Ayakkabı üretiminde yaratıcılığı ön plana çıkarıp, teknolojinin sunduğu fırsatlardan sonuna kadar yararlanarak yıllık üretim kapasitesi ISO kapasite tasdikli 700.00 çift ayakkabıya çıkarmayı başarmıştır. Güçlü bir ekibe sahip olan Ema Ayakkabı üretimden dağıtmaya tüm işlemlerini elektronik ortamda takip ederek olası problemlerin önüne geçer. Kalitenin zirvesine çıkan Ema Ayakkabı, dünyada kabul görmüş üretim sistemlerinin ve kalite yönetim sistem belgelerine uygun bir şekilde üretimini gerçekleştirir. Bu belgeler sırasıyla; “TUV ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi”, “CE Kalite Belgeleri; “NOTIFIED BODY ‘1783’ EN ISO 20345:2011”, “EN ISO 20346:2011”, “EN ISO 20347:2011”. Personel ayakkabısı, iş ayakkabısı ve botu üretimi yapan Ema Ayakkabı sürekli garantinin teminatını vererek Türkiye’nin en seçkin firmalarının tercihi olmayı başarmıştır. Ayrıca Türkiye dışında yirmiden fazla ülkeye ihracat yaparak alanındaki titizliğini, modern yaklaşımını ve kalitesini tescillemiştir.

Üretilen Ayakkabı Tipleri Sırasıyla;

•        S1

•        S1P

•        S2

•        S3

Sancaktepe ilçesindeki Sanayi Bölgesinde 4800 m2 ölçülerinde bir tesise sahip olan Ema Ayakkabı Ekibi müşteriye karşı her zaman saygı, sevgi çerçevesinde hareket ederek alanındaki profesyonelliğini kanıtlar nitelikte üretime devam etmektedir. Ema Ayakkabı aynı zamanda müşterilerinin ayak sağlığını da göz önünde bulundurarak iş ayakkabısı üretimini gerçekleştirir. Uzman ekip teknoloji sayesinde her zaman titiz bir şekilde en iyi hizmeti sağlamış ve müşterilerine en kısa zamanda en iyi hizmeti vererek alanında fark yaratmayı başarmıştır..

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER