DEMİRCİKÖY ORMANLARINA DİKKAT ÇEKECEKLER

DEMİRCİKÖY ORMANLARINA DİKKAT ÇEKECEKLER

Demirciköy Muhtarlığı, Demirciköy ormanlarını korumak ve çevre bilinci aşılamak amacıyla 21 Ekim Cumartesi Günü saat 10.00’da bir etkinlik düzenleyecek. Mahalle muhtarı Nebahat İmamoğlu; Demirciköy Aslanburnu Orman Mevkii’nde yapılacak ‘Orman Temizlik Etkinliği’ne tüm Sarıyer halkını davet etti.

Gündem 18.10.2017, 14:59 -->

Sahip olduğu ormanlık alanlarıyla İstanbul’un akciğeri olan Sarıyer’de, Demirciköy Ormanları da rant tehlikesiyle karşı karşıya… Bu duruma dikkat çekmek isteyen Demirciköy mahalle sakinleri, Demirciköy Aslanburnu Orman Mevkii’nde 21 Ekim Cumartesi günü saat 10.00’da ‘Orman Temizlik Etkinliği’ düzenleyecek.

BİRÇOK KURULUŞ DESTEK VERİYOR.

Demirciköy ormanlarını korumak ve çevre bilinci aşılamak amacıyla düzenlenen etkinliğe, Demirciköy Muhtarlığı, Demirciköy Kültür ve Çevre Koruma Derneği, Sarıyer Belediyesi, İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü, Bahçeköy Orman İşletme Müdürlüğü, Zekeriyaköy Karakol Komutanlığı ve Rumelikavağı Muhtarlığı destek veriyor. Kuzey Ormanlarının korunmasının İstanbul’un korunması anlamına geldiğini belirten Demirciköy Muhtarı Nebahat İmamoğlu, “Tüm Sarıyerlileri, bu önemli etkinliğe davet ediyorum” dedi. 

 

Kaynak: İnternet Medyası
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@