Araç Muayene İşlemleri İçin Doğru Ekspertiz Hizmeti

İkinci el araç alımlarında şans oranı rol oynasa da genellikle araçların kontrolünü yaptırmak gerekir. İkinci el araçlar, belli süredir kullanımda olan araçlardır ve bu güne kadar olumsuzluklar yaşanmış olma olasılıkları yüksektir.

Araç Muayene İşlemleri İçin Doğru Ekspertiz Hizmeti

İkinci el araç alımlarında şans oranı rol oynasa da genellikle araçların kontrolünü yaptırmak gerekir. İkinci el araçlar, belli süredir kullanımda olan araçlardır ve bu güne kadar olumsuzluklar yaşanmış olma olasılıkları yüksektir. İstanbul Maltepe ilçesinde Maltepe oto ekspertiz firması olarak hizmet vermekteyiz. Firmamız e ticaret sektöründeki çalışmalarına maltepeotoeksper.com sitesinden devam etmekte, çalışmalarımızı müşterilerimize tanıtmaktayız. İkinci el araç incelemesinde üstün performanslı teknolojik test cihazlarımızla hizmetler vermekteyiz. Uzman personellerimiz araçların boyalı, hasarlı veya kazalı olduğu konusunda inceleme yapmaktadır. Araçların kontrolü yapıldıktan sonra Maltepe araç ekspertiz firmamız çalışanları, müşterilerine kontrol sonuçlarını yazılı ve sözlü olarak bildirmektedir. Firmamız tarafından çıkarılan tüm raporlar bilgisayar ortamında çıkartılmış ve gerçek bilgileri içermektedir.

 

Tarafsız Araç Muayenesi

Firmamız, araç muayene işlemlerinde yanlı olarak davranmayan, araçta bir kusur bulunması durumunda müşterilerine bu kusurları net olarak açıklayan bir oto ekspertiz firmasıdır. Araçların motoru, yürüyen aksanı, balataları, beyni, yağ yakması, boyası, hasarları gibi bir çok konuda bilgisayarlı test cihazlarımız ve personellerimiz aracılığıyla tam incelemeler yapan Kartal oto ekspertiz firmamız, müşterilerine yazılı, kaşeli ve imzalı ekspertiz raporları sunmaktadır.

Ekspertiz Hizmetlerinde Ekonomik Fiyatlar

Araç kontrollerini detaylı olarak yapan firmamız, muayene ve inceleme işlemleri için de ekonomik fiyatlar uygulamaktadır. Tüm araç kontrol işlemleriniz için ekspertiz hizmetlerimizi tercih ederek, almak istediğiniz aracın gerçek ederini öğrenebilir, araç alımında zarar etmemiş olursunuz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER