Akü Bizden Alınır

Firma olarak 17 yılı aşan bir süredir müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamaya devam ediyoruz. Birikim ve tecrübemiz ile akü sektöründe faaliyet gösteren Ankara akü size 3 ana marka ile hizmet sağlıyor.

Akü Bizden Alınır

Firma olarak 17 yılı aşan bir süredir müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamaya devam ediyoruz. Birikim ve tecrübemiz ile akü sektöründe faaliyet gösteren Ankara akü size 3 ana marka ile hizmet sağlıyor. Mutlu akü, İnci akü ve Varta ve Yiğit akü hizmetlerini en uygun fiyat seçeneği ile bizden temin edebilirsiniz. Yüksek kalitede ve güvenilir hizmet sunarak ülkemize katma değer vergisi sağlıyoruz. Hedefimiz en iyi hizmeti en uygun fiyat garantisi ile çevreye duyarlı şekilde sağlamak.

 

Garanti Ve İade koşulları

Bünyemizde bulunan tüm aküler firma garantisi altındadır. Garanti süresi malın teslim gününden başlar ve devam eder. Tamamen garanti altında satılan ürünlerin ayıplı yada kusurlu çıkması halinde ise firma olarak 14 gün içinde elinizdeki ürünü iade alıyoruz. Ürün kullanılmış yada iade süresini aşmış ise geri alınmıyor. Size uygun seçenekler içinde ucuz akü alarak avantaj sağlayabilirsiniz.

Departmanlar

indirimdeaku.com sitesinden temin edeceğiniz tüm akü çeşitlerini vade farksız 6 taksite kadar taksitlendirme yapabilirsiniz. Ödemenizi sipariş anında yapabileceğiniz gibi kapıda ödeme de yapabiliyorsunuz. %100 orjinal ürün ostim akü ile sorunsuz hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hizmet verdiğimiz seçenekler arasında otomobil aküleri, otobüs aküleri, kamyonet aküleri, iş makinesi aküleri, motosiklet aküleri, jel ve kuru tip aküler, 2 el aküler gibi farklı seçenekler bulunmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER