Tarihi Çinili Fırın Börekçisi Göktürk

Tarihi Çinili Fırın Börekçisi Göktürk'te açıldı. Kahvaltı çeşitleri, börek çeşitleri yanı sıra çay ve kahve konsepti ile Göktürk'te hizmet vermeye başladı.

Tarihi Çinili Fırın Börekçisi Göktürk

Tarihi Çinili Fırın Börekçisi Göktürk'te Haluk Gürbey tarafından hizmete açıldı. 1959 yılında Hakkı Gürbey ve İbrahim Gürbey tarafından kurulan Tarihi Çinili Fırın Börekçisi konseptini geliştirerek, kahvaltıyı yanı sıra börek çeşitleri, salata çeşitleri, ızgara çeşitleri yanı sıra çay ve kahve konsepti ile hizmet veriyor.

TAMAMEN ORGANİK ÜRÜNLER EŞLİĞİNDE KAHVALTI
Kahvaltı ürünleri tamamen doğal ürünlerden hazırlanıyor. Reçeller ve acuka küçük kuyudan geliyor. Bütün peynir çeşitleri ve zeytinler ise egeden geliyor. Tatlılarda manda sütü kullanıyor. Tatlı şefi aynı zamanda Swissotel hotelin 20 yıllık ustası ve Fransız aşçının altında çalışmış. Tamamen organik naturel ürünleri kullanıyorlar.Sadece kahvaltı yok, salataları ve ızgara çeşitleride mevcut. Kahvaltı ve börek çeşitleri yanı sıra çay konsepti , kahve konseptine yer veren Tarihi Çinili Fırın Börekçisi Göktürk'te buzlu kahvelerden tutunda sifon kahve, wi coffe gibi seçeneklerde bulunuyor.

Sabah 06.00 de açılan Tarihi Çinili Fırın Börekçisi akşam 22.00'a kadar hizmet veriyor. Kapasite olarak, 84 kişilik oturmu bulunuyor. Tiryakiler için sigara içme alanı var. Tarihi Çinili Fırın Börekçisi 15 kişilik ekibi ile Göktürk'te hizmet veriyor. Paket servisi ise eylül başında başlayacak.

Tarihi Çinili Fırın Börekçisi
Adres : Göktürk Merkez Mah. İstanbul Cad. No:10 Göktürk - Eyüp / İSTANBUL
Telefon : 0212 322 88 98
Web : www.tarihicinilifirin.com​

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2016, 12:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan
Hakan - 2 yıl Önce

Elemenlarina saygısı olamayan işletme sahiplerinin sıkça müşteri önünde azarladıģı bir mekan. Gidin kendi gözlerinizle görün. Ayıptır yahu...

Gamze
Gamze - 2 yıl Önce

Hayatımda bu kadar güzel Sarıyer böreği yemedim...şirkette o kadar anlattım ki , bir kaç keredir, yüklenip şirkete getiriyorum, birerli nefis porsiyonlar yapıyorlar...temizlik, kalite, çalışanların ilgisi, saygısı , hepsi mükemmel..,.umarım onlar da Göktürk ten memnun kalır da hiç bir yere gitmezler...

SIRADAKİ HABER