Tahin Restorant

Lübnan denince akla ilk gelen lezzetlerden biri olan zahter ve mutfağın vazgeçilmezi maydanoz tüm yemeklere tat katıyor.

Tahin Restorant
banner331

Lezzetlerin Uzun Yolculuğu

Menünün başrolünü zahter ve maydanoz paylaşıyor. Lübnan denince akla ilk gelen lezzetlerden biri olan zahter ve mutfağın vazgeçilmezi maydanoz tüm yemeklere tat katıyor. Bu tadın eşsiz olması için maydanoz zahter tohumlarını Lübnan’dan getiriyor; özel seralarda özenle doğal olarak yetiştiriliyor. Damaklarda şölen yaşatan lezzetleri anavatanlarından sofralara taşıyorlar.

Eşsiz lezzetleri tarihten fışkıran sağlıkla birleştiriyor. Susamdan elde edilen tahin pek çok vitamin ve mineral içermekle kalmıyor; aynı zamanda hücre yapısını da koruyor. Sindirimden kalp sağlığına, kemik sağlığından cilt sağlığına kadar birçok faydası bulunan tahin şifa kaynağı bir besin olarak menülerden eksilmiyor.

İstanbul Gümüşdere’de seralarında yetiştirilen sebzeler ile yine özel üretilen tahini Lübnan’dan geliştirilen tadına doyum olmaz baharatlarla zenginleştiriyor ve eşsiz lezzetler olarak sunuluyor.

Tahin Restorant

Adres: Göktürk Merkez Mahallesi, İstanbul Cad. No:26, 34077 Eyüp/İstanbul

Telefon: 0212 322 66 64

Site: www.tahin.com.tr

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2018, 17:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER