Özgecan Yürüyüş Parkuru Kokudan Geçilmiyor

New Göktürk WhatsApp ihbar hattımıza bir okurumuzun gönderdiği şikayet : Göktürk Özgecan Aslan Sağlıklı Yaşam ve Yürüyüş Parkuru koku nedeniyle yürüyüş yapılamıyor.

Özgecan Yürüyüş Parkuru Kokudan Geçilmiyor

New Göktürk WhatsApp ihbar hattımıza bir okurumuzun gönderdiği şikayetlere yer veriyoruz. 

Özgecan Yürüyüş Parkuru Kokudan Geçilmiyor
Göktürk Özgecan Aslan Sağlıklı Yaşam ve Yürüyüş Parkuru'nun yanındaki dereden çıkan lağım kokusu çok ağır hale geldi. Bu konuyu Beyaz Masa'ya ilettim. Bu yürüyüş parkuru gürültü içinde ağır kokulara maruz kalarak tamamlanabiliyor. Tulin Aysil Gursoy 
Göktürk Özgecan Aslan Sağlıklı Yaşam ve Yürüyüş Parkuru'nda otoyolun gürültüsü epey artmış durumda. 3. Boğaz Köprüsü dolayısıyla şehirlerarası otobüslerin geçişi ile kamyon gürültüsüne katkısı oldu. Çevreyoluna yakın yerleşim beldelerinde bu tip gürültüleri engelleyen ses bariyerleri / duvarları bulunmaktadır. Bizzat Eyüp Belediyesi Beyaz Masaya bu talebi ilettim. Sizlerin de desteğini rica ederim. Sabah yürüyüşüm esnasında semt köpeğinin uğultulu gürültüye karşı tepkisini de video ile paylaşıyorum.

New Göktürk WhatsApp ihbar hattı 0546 273 8056

 

Whatsapp İhbar Hattı

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2016, 21:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat Soydan
Murat Soydan - 3 yıl Önce

sağlık parkurunda, sağlığın s'si yok

Burcu özdoğan
Burcu özdoğan - 3 yıl Önce

Maalesef bizde aynı düşüncedeyiz...Kokudan dolayı gidemiyoruz:( Ayrıca yan yoldan inanılmaz hızlarda geçen kamyonlar tehlike yaratıyorlar

Kemal
Kemal - 3 yıl Önce

Göktürk Özgecan Aslan Sağlıklı Yaşam ve Yürüyüş Parkuru'nda bir kaç defa yürüdüm. Fakat, parkurdaki koku çok rahatsız ettiğinden tekrar cadde üstünde yürüyüşümü yapmaya döndüm. Orada da egzoz kokusu var ama parkurdaki kimyasal kokusu kadar rahatsız etmiyor.

Halide Cengiz
Halide Cengiz - 3 yıl Önce

Kesinlikle katılıyorum yorumlara

Hatice Çakır
Hatice Çakır - 3 yıl Önce

Özgecan Aslan yürüyüş parkurunu güvenli bulmuyorum önlem alınması gerekiyor

Mustafa Erdoğan
Mustafa Erdoğan - 2 yıl Önce

Bir tane masumun adını parka vererek kendilerine reklam eviren beceriksiz yöneticilerin yapacağı hizmette kendileri gibi eksik yetersiz az olur..

SIRADAKİ HABER