Otoyollarda hayvan ölümlerine son verin

Konumuz hepimizin günlük hayatından çok aşina olduğu ve gördüğümüzde vicdanımızı sızlatan ve başımızı başka yöne çevirmemize sebep olan görüntüler...

Otoyollarda hayvan ölümlerine son verin

Otoyollarda can veren yüzlerce masum hayvanı göz ardı etmeyerek bu ölümleri mümkün olduğunca azaltabilmek istiyoruz.  

Bu otoyollardan bir tanesi de Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolu olan; Hasdal – Göktürk - İhsaniye otoyolu. Her gün en az 4-5 masumun cansız bedenleri ile karşılıyoruz.
Göktürk Hayvansevenler Derneği olarak her gün karşılaştığımız bu acı görüntülere son vermenin çok basit bir çözümü var: Otoyolun her iki tarafının tel çit ile kapatılması.
Hasdal – Göktürk – İhsaniye Otoyolu;  Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü ve T.C. Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın ortak görev alanıdır. Her iki kurumdan, insan hayatını korumak ve hayvanların ölümüne engel olmak için yardım istiyoruz.

Kampanyamıza vereceğiniz destek ile Hasdal – Göktürk otoyolu üzerindeki hayvan ölümlerine engel olarak; ülkemizdeki diğer bölgelere de örnek proje olmayı hedefliyoruz.  
Haydi hep birlikte sadece bir imza ile masum canların hayatlarını kurtaralım!!!

İmza için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli.

https://www.change.org/p/otoyollarda-hayvan-%C3%B6l%C3%BCmlerine-son-verin?recruiter=38727752&utm_source=share_petition&utm_medium

 

İnternet Medyası

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2016, 17:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER