New Göktürk Dergisi

New Göktürk Dergisi sizlere daha iyi hizmet vermek için yeni ofisinde, tarafsız habercilik ve yayıncılık yapmaya devam ediyor.

New Göktürk Dergisi

New Göktürk Dergisi; Okuyucu ve takipçilerimize Göktürk ve Kemerburgaz'da ki gelişen haberleri yanı sıra ulusal gündemi de takip ederek, olayları ve duyuruları tarafsız bir şekilde paylaşarak, sayfamıza gelen yorumlara müdahele etmeden izin vererek ve dürüstlük ilkesinden taviz vermeden bölge halkımıza hizmet etmeye devam ediyoruz. Ayrıca gönüllü olarak bizlere haber gönderen, destekleri esirgemeyen sevgili okurlarımızada teşekkür ediyoruz.

New Göktürk Dergisinden desteklerini esirgemeyen köşe yazıları ile bizlere katkıda bulunan, Avukat Başbuğ Pınarbaşı, Diyetisyen Sezen Çetinkaya, Diyetisyen Müge Güzey Akansel, Prof. Dr. Çağatay Öztürk, Dr. Onur Çukurluoğlu,  ekonomi bölümünde Hakan Okay, eğitim alanında Gülşah Altuntecim Çağatay,gurme bölümümüzde Ebru Günsel,  gezi bölümünde Merve Mısır, Teknoloji yazarı Sercan Yılmaz, Göktürk ve Gündem üzerine yazıları ile renk veren Müge Keçeci, Magazin bölümünde Funda Erkoç ve Mine Ayman'a  teşekkür ediyoruz.


Kenan Yılmaz
New Göktürk Dergisi / İmtiyaz Sahibi


Adres : Göktürk Merkez Mah. İstanbul Cad. 1. Begonya Sok. No:2 D:38 Göktürk - Eyüpsultan / İstanbul 
Telefon : 0212 322 64 07

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2018, 17:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER