Naturfest Göktürk

Göktürk’te Doğal Yaşam Festivali:Naturafest Göktürk

Naturfest Göktürk
banner331

Maya Halkla İlişkiler ve Intown dergisinin birlikte düzenledikleri, 21-22 Haziran’da Göktürk Adenpark’ta doğaya yeniden dönüşü kutlayacak, doğanın bize verdiklerini onurlandırıp yeniden hatırlatacak, denge, huzur ve sağlığı bedenimize, ruhumuza davet edeceğimiz bir festival gerçekleşecek.

Buğdayın en saf hali, ekmek, tahıl ve toprağın ürettiği gerçek ürünlerle buluşmak, anne eli ile yapılmış reçellerden keçe bebeklere kadar bizi mutlu edecek tüm ürünlere ulaşacağınız, yoga, aromaterapi, relax müzik, nefesle çakra açma, esneme ve açılma egzersizleri ile bedeninize ulaşıp, sağlıklı beslenme, sanat ve tiyatro, hayatta kalma rehberi, mutlu olma sırları, numeroloji ile ruhunuzu doyuracağınız bu ücretsiz festivale davetlisiniz.

Eğitim rehberleri, çocuk etkinlikleri, bahçe hobi atölyeleri, doğal pazarı, hobi pazarı, canlı müzik performansları, stand-up şovları ile gündüz relaxından gece yükselen ritmi ve eğlencesi ile dolu dolu bir program doğa severleri bekliyor.

Moderatörlüğünü Meltem Pamirtan’ın üstlendiği; Hale Caneroğlu, Hakan Caneroğlu ve Serra Erkoç’la cazın keyfi, grup Kasamam, Mutlu Genç, Ragıp Savaş, Çok da Fifi Hatunlar, Tuz Biber, Betül Arım, Çölyakla yaşam derneği başkanı Oya Özden, Holistik yaşam derneği başkanı Yeşim Kaya, Yazar Bilge Karadeniz, Tider yönetim kurulu başkanı Hande Tibuk, Holistik yaşam derneği başkanı Yeşim Kaya gibi uzmanlar ve sanatçıların katılacağı festival programında yok yok.

Total, Demirören Grup, Koçtaç Fix, Flexio, Nü Happy Mutfak, Sade, Reis, Ümitköy Gurme, Defya, Academix, SPX, Aktif Pedal, Biltes, Tuğçe Perçin, Vivasan, Intema Yaşam gibi markaların destek verdiği festival 11.00’ den gece 24.00 e dek uzayan geniş programı ile Adenpark’ın yeşil doğası, ağaçları, kuş sesleri uzanabileceğiniz minderleri ile tüm İstanbul’u doğaya çağırıyor. Detaylı bilgi;#naturafestgokturk instagram sayfasında

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2019, 00:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER