Kemer Country'de festival zamanı

Atları, köpekleri, çocukları ve yetişkinleri bir araya getiren 4x4x2 Country Fest, hafta sonu Belgrad Ormanları’yla çevrili Kemer Country Club Atlı Spor Kulübü’nde düzenlenecek.

Kemer Country'de festival zamanı
banner326

Kemer Country Club Atlı Spor Kulübü önemli bir etkinlik için daha kapılarını açacak. Türkiye’de ilk kez gerçekleştirecek olan Country Fest, atların ev sahipliğinde köpeklerin, ailelerin, çocukların ve hayvan severlerin davetli olduğu muazzam bir ortam oluşturacak.
Toplanan mamalar ise sahipsiz köpekler için bağışlanacak. Herkese açık olan festivalde misafirlerin köpeğiyle engel atlama yarışmalarına katılım bedeli de diledikleri kadar mama olacak.
Festivalde Göktürk Hayvansevenler Derneği tarafından bakılan sahipsiz hayvanların sahiplendirme amaçlı tanıtımları da yapılacak. Ayrıca katılım için satın alınan mamalar da festival sonunda toplanarak Göktürk Hayvan Severler Derneği’ne arazi ve ormanda yaşayan sahipsiz köpeklerin beslenmesi için bağışlanacak.

Kıyasıya mücadele
Etkinliklerde engel atlama yarışmaları yapılacak. Binicilik Engel Atlama Yarışması (Yükseklik 100 cm), SIEC Binicilik Yarışması (Yükseklik 1.20 cm - Ödüllü), SIEC Binicilik Yarışması Grand Prix’sinde (Yükseklik 1.35 cm - ödüllü) kıyasıya bir mücadele yaşanacak.
Alem Fm eşliğinde gün boyu canlı müzik ve Dj konserlerinin de olacağı bu rengarenk festivalin destekçileri arasında Göktürk Hayvansevenler Derneği, 1000 Atlı Binicilik ve Web Portalı, hepsiburada.com, Square Group, Rio’s World, Von Bakachan, Sevil Sabancı SİEC Binicilik, My Gym Göktürk, Alem Fm, Dört Kurtlar ve Cavalor yer alıyor.

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2016, 12:43
banner320
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner327