italyan home store göktürk

İTALYAN HOME Göktürk'te 1 Eylül 2016 tarihinde açılıyor.

italyan home store göktürk

İTALYAN HOME Göktürk'te 1 Eylül 2016 tarihinde açılıyor. Açılışa özel %40 indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Konu iç mekan dekorasyonu olduğunda; perdeler, döşemelikler, duvar kağıtları, parkeler, halılar ve aksesuarlar ‘’mekanın kalitesi ve ruhunu yansıtmak açısından’’ hemen ön plana çıkar ve göze çarparlar!..

İşte bu ilk bakışta göze çarparak, sizin ve mekanınızın kalitesini yansıtacak, dünyaca bilinen en seçkin dekorasyon markalarının İstanbul’daki adresi İTALYAN HOME’dur!..

İTALYAN HOME; en ünlü markaların kalite ve estetik anlayışını; yılların deneyimi ve güvencesi ile birleştirerek; dünyanın en özel perdelik ve döşemelik kumaşlarını, duvar kağıtlarını ve aksesuarlarını, Göktürk’te ki showroom’unda sizlerin beğenisine sunmaktadır…

2001 yılından itibaren, perde konusundaki deneyim ve uzmanlığını ithal duvar kağıtlarıyla da genişleten firmamız; dünyanın en iyi markalarını, en iyi servis anlayışı ile müşterilerine ulaştırabilmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Duvar kağıdı ve kumaş koleksiyonlarımızı birebir görmek, incelemek ve daha fazla bilgi almak için, mağazamızı Pazar günleri hariç her gün, 9:30-19:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

STOR         27 TL
BLACKOUT  42 TL
ZEBRA       62 TL
SCREEN     72 TLADRES: CUMHURİYET CAD. NO:14 DÜKKAN 3 MİGROS YANI GÖKTÜRK - İSTANBUL
TEL: 0212 343 13 05 - 06
FAX : 0212 248 10 40
WEB : ​www.italyanhomestore.com

New Göktürk

SIRADAKİ HABER