Hastane haberimiz ses getirdi !

Göktürk Hastane İstiyor! adıyla başlattığımız imza kampanyası ses getirdi.

Hastane haberimiz ses getirdi !

New Göktürk Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ümit Öner Eyüp Belediye Başkanı Remzi AydınGöktürk Ek Hizmet binasında ziyaret etti.

Ümit Öner, yaptığı görüşmede en yakın hastanenin 20 km. uzaklıkta olduğunu ve her zaman ulaşım olanağının olmadığını , Göktürk'te 24 saat hizmet veren bir Devlet Hastanesi olması gerektiğini söyledi.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ''Bende bölgemizde bir Hastane istiyorum, biz Belediye olarak Hastane yerini tahsis edip ayırdık. Bir yatırımcının gelip Hastaneyi yapmasını bekliyoruz.'dedi . Belediye olarak elimizden ne geliyorsa yapacaklarını ve konunun takibinde olduklarını belirtti. Remzi Aydın, başta Ümit Öner olmak üzere tüm New Göktürk ekibine bölgenin sorunlarına yakından takip edip ilgilendikleri için teşekkür etti.

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2017, 10:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aylin Güler
Aylin Güler - 2 yıl Önce

Çok şükür bunu bile duymak çok önemli.en kısa zamanda istanbulun en güzel en nezih semti olan göktürk e tam teşekküllü bir hastane yapılırsa 7/24 açık olursa devlet veya özel hiç farketmez yeterki olsun.

Harunfaraş
Harunfaraş - 2 yıl Önce

Kamakam bey de ilgileneceğini.ilsağlıktan.randevu.istiyordu.hastane icin.merkez cami cema atine sozvermişti.ilgilenirmisiniz

SIRADAKİ HABER