Haberimiz ses getirdi ! - Çöp kokusu giderildi

Geçtiğimiz hafta dile getirdiğimiz ''Doğa Country ve Zengin Bahçe Sitesi sokağında ki kokudan dolayı vatandaşlar evlerine gidemiyorlar.'' haberimiz ses getirdi.

Haberimiz ses getirdi ! - Çöp kokusu giderildi
banner326

Geçtiğimiz hafta dile getirdiğimiz görüştüğümüz Doğa Country Site yetkilileri 15 - 20 gündür ağır bir koku olduğunu başta gübre ve lağım kokusu olduğunu zannettiklerini , daha sonra ise sorunun daha büyük olduğunu gördüklerini boş arazideki suda sararmalar başladığını ve bu koku ağır bir lağım kokusuna döndüğünü söylemişlerdi. Zengin Bahçe Sitesi ve Doğa Country Sitesi yönetimi olarak olaya el attıklarını söyleyen yetkililer  İSTAÇ'ın gelip  “Burada lağım değil burada çöp suyu birikmiş” dediklerini bizlere aktardılar. Çok üzücü bir durumla karşı karşıya kalan mahalle sakinleri ramazan ayında ağır bir koku ile geçirmek durumunda kaldılar. 

New Göktürk Dergisi olarak hem olayı gündeme taşıyıp hemde haberi takip ederek, yetkililerin çözmesi için büyük bir çaba sarfedip, neticesinde mahallede olan çöp suyu kokusunu giderilmesini sağladık. Vatandaşın mağduriyeti giderildiği için bizlerde mutlu olurken, durumdan memnuniyetini dile getiren mahalle sakinleri ise New Göktürk Dergimize teşekkür ettiler. Çöp suyu kokusunun giderilmesi için göstermiş olduğu gayret ve çabaları için ayrıca AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit'e teşekkür ediyoruz.

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2018, 12:02
banner320
YORUM EKLE
YORUMLAR
kaan kazanci
kaan kazanci - 4 ay Önce

Merhaba Göktürk çöplüğü konusunda kesin çözüm istiyoruz lütfen. Bu konuda haber yapın geceleri özellikle istaç sistemini çalıştırıyor ve inanılmaz bir çöp kimyasal kokusu yayılıyor ve Eyüp belediyesi bu konu ile ilgili çalışma yapmıyor daha ileri alanlarda çatalca tarafında bir sürü alan var nefes alınmıyor hiç bir yetkili bu konuda ağzını açıp tek kelime etmiyor . Çöpten Elektirik elde ediliyor denilerek imaj yapılıyor peki insanlar bu kokularla ne tür sağlık sorunları ile karşılaşacak kimse birşey demiyor . Sayın Cumhurbaşkanımız ve Çevre Şehircilik bu konuda çalışma yapsın Eyüp belediyesi seçim zamanı oy isteyecek ama bu şikayetin olduğunu herkes çok iyi biliyor Lütfen sizde bu konuda haber yapın .

SIRADAKİ HABER

banner327