Göktürk’te Yabancı Dil Kursunun İlk Adresi Time Göktürk

GÖKTÜRK’TE YABANCI DİL KURSUNUN İLK ADRESİ GÖKTÜRK TIME

Göktürk’te Yabancı Dil Kursunun İlk Adresi Time Göktürk
Time Dil Okulları Göktürk Şubesi , yabancı dil eğitimi için dört yıldır Göktürk ve Kemerburgaz halkının hizmetinizde olan bir kurum.

Amerikan Kültür Derneğine bağlı olan kurum, “Time” markasının uzun yıllara dayanan dil eğitimi alanındaki tecrübesiyle , yetişkinlere ve çocuklara yönelik yabancı dil eğitim programları hazırlıyor.

Uzman öğretmen kadrosu, tecrübeli eğitim danışmanları ve özel hazırlanmış tüm işitsel ve görsel donanımı tamamlanmış eğitim mekanlarıyla hafta içi ya da hafta sonu, farklı yaş gruplarına yönelik birebir ,iki kişilik özel grup ve sekiz kişilik sınıf programı; genel İngilizce,iş İngilizcesi ve sınav İngilizcesi(TOEFL,TOEIC,IELTS,KPDS,ÜDS) seçenekleriyle öğrenme garantili eğitim veriyor.

Birebir programlarda dersler, öğrenci için uygun şekilde planlanıyor. Aynı zamanda dersleri “ister evde,ister kursta” alma imkanı sunuyor. “Okul destek “ konseptli konuşma pratiğine yönelik yaş gruplarına göre ayrılmış çocuk sınıflarıyla bölge halkının tercihi oluyor.

Bölgedeki ilk yabancı dil kursu olan Time Göktürk, aynı zamanda yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti de veriyor.


Time Dil Okulları Göktürk Şubesi
Tel: 0212 322 20 13
Adres: Göktürk Merkez Mah. Açelya Sok. No:6/2 Eyüp/ İSTANBUL

göktürk ingilizce, ingilizce özel ders, yabancı dil kursu, göktürk, Time Göktürk, ingilizce, ispanyolca özel ders, almanca özel ders, göktürk dil kursu, kpds dil kursu, toefl dil kursu, çocuklara ingilizce , yabancı öğretmen, ingilizce dil kursu

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2014, 17:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER