Göktürk’te Bir Genç Sokak Köpeklerinden Kaçarken Canından oluyordu

Göktürk’te Bir Genç Sokak Köpeklerinden Kaçarken Canından oluyordu

Göktürk mahallesinde sokak köpeklerinin saldırısından kaçmaya çalışan genç yaklaşık 6 metre yükseklikten düşerek yaralandı.

Göktürk 17.11.2020, 21:44

Göktürk’te Bir Genç Sokak Köpeklerinden Kaçarken Canından oluyordu

Olay İstanbul Eyüpsultan ilçesi Göktürk Mahallesi üzerinde meydana geldi. Evine gitmekte olan Mert A. (15) caddede yürüdüğü esnada sokak köpeklerinin saldırısına uğradı. Köpeğin ısırmaması için kaçmaya çalışan genç Göktürk Merkez Mahallesi Nazlı Sokaktaki bir sitenin otopark çıkış kısmında bulunan yaklaşık 6 metre yükseklikten beton zemine düşerek yaralandı.

AMBULANS OLAY YERİNE 45 DK. SONRA GELDİ

Olay yerindeki arkadaşı hemen polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Ambulansın olaydan 45 dakika sonra geç gelmesi bir kez daha Göktürk semtinin Devlet Hastanesi ihtiyacını ortaya çıkardı. Yaralı Mert A. Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.


Haber Kaynak : New Göktürk Dergisi - Kenan Yılmaz

Kaynak: New Göktürk Dergisi
Yorumlar (5)
Naide 1 yıl önce
Lütfen artık sayın belediye başkanımız bu işe bir çözüm getirsin yolda yürüyemez olduk bu kadar köpek şehrin hiçbir yerinde yok
Nihal 1 yıl önce
Göktürk'ün en önemli problemlerinden birisi başı boş sokak kopekleri. Çok fazla insanın canı yandı artık yeter, acil bir çözüm getirilmesini talep ediyoruz.
Yasemin 1 yıl önce
Büyük küçük bütün göktürk halkının en büyük korkusu bu köpekler olmaya başladı,hepimiz hayvanseverim ama çoluğumuz çocuğumuzun sağlığı hayatı bu başıboş köğekler yüzünden tehlike altında,Eyüpsultan belediye başkanından artık bu sahipsiz köpekler için bir an önce gereğini yapmasını bekliyoruz
Elif 1 yıl önce
Belediye başkanı ne yapsın? Köpekleri toplatsa bi türlü toplatmasa bi türlü.
Bi tarafta hayvanseverler diğer yanda mağdurlar var.
En iyisi internet anketi ya da ek belediye binasında oylama yapılsın, mahallelinin genel kararına göre hareket edilsin, yoksa o iş yaş...
Noyan Çiftlik 1 yıl önce
Deniz Köken bey,bu kaçıncı olay, Göktürk te öne çıkan sıkıntı bu, bunu daha önce yaptırdığınız anketlerde paylaştık , siz belediye başkanımızsınız ve tabi ki de çözümü sizden bekliyoruz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@