Göktürk'lü askerimiz Yiğit Özaycan patlamada yaralandı

Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde Irak sınırındaki Süngü Tepe üs bölgesinde dün gece atış yapıldığı sırada patlama oldu. Göktürk'lü askerimiz Yiğit Özaycan patlamada yaralandı

Göktürk'lü askerimiz Yiğit Özaycan patlamada yaralandı

Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde Irak sınırındaki Süngü Tepe üs bölgesinde dün gece atış yapıldığı sırada patlama oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan patlamada 7 askerin şehit düştüğünü, 25 askerin yaralandığını açıkladı. Patlama bölgesinde inceleme yapan Milli Savunma Bakanı Akar "hem adli hem idari hem de teknik yönden çalışmalar devam etmektedir. Bölgedeki yangın söndürme ve soğutma çalışmaları tamamlandı" dedi.

Patlamada Göktürk mahallesinde oturan Yiğit Özaycan'da yaralandı. New Göktürk Dergisi'nden Kenan Yılmaz'ın ulaştığı Yiğit Özaycan'ın patlamada ayağının kırıldığı, kırık sonrası platin takılıp Gata'ya sevk edildiğini bilgisini aldığını söyledi. Daha sonra kendisine gönderdiği fotoğraf ve mesajı bizlerle paylaştı "Merhaba ,şu an daha iyiye gidiyorum önümüzde zorlu bir süreç var, iyi dilekleriniz için teşekkürler.."  dedi.


Kendisine ailesine ve sevenlerine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz... Tekrar geçmiş olsun askerimiz  Göktürk seninle gurur duyuyor .

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2018, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER