Göktürk'e hastane geliyor!

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Göktürk'e yapılması planlanan devlet hastanesiyle ilgili açıklama yaptı.

Göktürk'e hastane geliyor!
banner331

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, hastane yerinin belirlenmek üzere olduğunu ve temelinin birkaç ay içerisinde atılmasını beklediklerini söyledi.

GÖKTÜRK AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ'NE EK BİNA

Remzi Aydın, Göktürk Aile Sağlığı Merkezi'nin hemen yanına ek bina yapılacağını söyleyerek konuşmasına şöyle devam etti; “Sağlık Müdürlüğümüz ile sürekli temas halindeyiz. Gelişmeleri bizde takip ediyoruz. Göktürk Aile Sağlığı Merkezi'nin hemen yanına ek bina yapılacak. Sağlık Müdürümüz ile konuyu görüştüm. Önümüzdeki günlerde başlayacak ve çok kısa bir sürede bitirilecek. Dolayısıyla 1- 2 ay içerisinde Göktürk Aile Sağlığı Merkezi'ne ek bina ve ilave doktor gelecek. Bu sene 3 tane doktor ise aile hekimi olarak hizmet verecek.”

REMZİ AYDIN: KONUYU YAKINDAN TAKİP EDİYORUM

Eyüpsultan Belediye Başkanı  Remzi Aydın, geçtiğimiz günlerde Göktürk'e yapılması planlanan Devlet hastanesiyle ilgili Sağlık Bakanı yardımcısıyla görüştüğünü söyleyerek şu ifadeleri kullandı; “Göktürk'te büyük bir devlet hastanesi projesi var ve yeri belirlenmek üzere. Umarım projesi çizildikten 2-3 ay sonra temeli atılır. Sağlık Bakanlığı'nın hastaneyle ilgili ödeneği hazır. İnşallah hastanenin ilk kazması önümüzdeki günlerde vurulacak. Müjdesini şimdiden vermek istiyorum. Konuyu yakından takip ediyorum. Tabi imar ve planla ilgili çıkan teknik sorunlar aşılmaya çalışılıyor. Sürekli iletişim halindeyiz ve durmuyoruz. Özellikle bu konuyu yakından takip ettiğimi ifade etmek isterim.”

Kaynak : Kenan Yılmaz - New Göktürk Dergisi

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2018, 14:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nazif yıldırım
Nazif yıldırım - 9 ay Önce

2 B- imar planından kimse memnun değil. pazar yeri ve çocuk parkı modernize edilmedi. Göktürk deresi üstü kapatılmadı. köpeklerle yetersiz. Sdandart dışı kaldırımları işgal eden esnafa zabıta seyirci merkezi büyük binalar işgal etti oto park alanı yok her yer kaos görüntüsü içinde geriye gidiş var

Aydın aydın
Aydın aydın - 9 ay Önce

Kasılmana gerek yok Başkan Sen takip etsen ne olur etmesen ne olur sen önce belediyedeki personoli tap et

Ramazan önerge
Ramazan önerge - 9 ay Önce

Seçim yanaşıncamı aklına gelmiş5 yıldır netedeydi

Osman çelmeli
Osman çelmeli - 9 ay Önce

Gelmesi şart göktürk de oturup muayne ye veya ilaç yazdırmaya alibeyköye gitmek çok gereksiz göktürke almıyorlar dolu diye ne dolu ise onuda anlayamadım ama.

Burak saçak
Burak saçak - 9 ay Önce

Hadi oradan hep celiski hep celiski hem senin isinmi hastane be adam yuh diyorum heryer reklam tabelasi dolu birazda icraat olsun

murat çelik
murat çelik - 9 ay Önce

göktürk aile sağlığı merkezi Allah'a emanet. doktorlar vasatında altında. ilgi alaka sıfır.
ek bina yapılsa ne olacak onu anlamadım. içindekiler kötü olduktan sonra ek bina yapılsa ne olacak.

SIRADAKİ HABER