Göktürk'te iş makineleri tehlike saçıyor

Göktürk'ün ara sokaklarında park edilen iş makineleri adeta tehlike saçıyor

Göktürk'te iş makineleri tehlike saçıyor
banner326

Göktürk'ün ara sokaklarında park edilen iş makineleri adeta tehlike saçıyor. Göktürk mahallesinde neredeyse adım başı inşaat çalışmaları bulunuyor. İnşaat çalışmaların bu denli yoğun olduğu Göktürk mahallesinde iş makinelerinin ara sokaklara park edilmesi hatta iş makinelerin bazı parçalarını kaldırımlara bırakmaları vatandaşın tepkisini çekiyor.

Göktürk merkez mahallesi Türkmen sokakta bir okurumuzun gazetemize gönderdiği fotoğraflarda iş makinelerin parçalarını kaldırımlara bırakıldığını , yolu kapadığını gördük. Okurumuz tarafımıza ilettiği mesajında ' Türkem sokak köşe bucak iş makineleriyle dolu, çocuklarımız için büyük risk taşıyor. Ambulans veya itfaiye gelse sokaktan gecemez, kaldırımları yolları kaplayan bu iş makinelerine yetkililerin çözüm bulmasını istiyoruz' dedi.
New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2016, 17:04
banner320
YORUM EKLE
YORUMLAR
mesut
mesut - 3 yıl Önce

her sokakta bu görüntülere rastlamak mümkün

Arife toprak
Arife toprak - 3 yıl Önce

Bunların hepsi bize ait sürekli durmuyor orda arabalarınıızı düzgün park ederseniz bunlarada yer cıkar orda durmak zorumda orda çalışma var. Bence bunları sorun yapmayı bırakın

Ali armağan
Ali armağan - 3 yıl Önce

Daha uygun yerlere çekilebilir arasından araçlar zor geçiyor ilgisiz kalmayınız lütfen.

kamil groçovski
kamil groçovski - 3 yıl Önce

haberde bölünmüş yolda hız sınırı 110 km yazıyor. ama ne hikmetse göktürk yolunda bu sınır 90 . amaç millete ceza yazıp gelir sağlamak mı ? yoksa başka bir şey mi ? peki biz 90 la giderken bize sellektör yapan kamyonculara ne demeli . aynı cezai işlem onlar içinde uygulanıyor mu ? yoksa avanta lavanta işlerinden onlar görmezden mi geliniyor . bir yetkili abi cevaplarsa sevinirim.

SIRADAKİ HABER

banner327