Göktürk'te Hastane Açılıyor

Göktürk'te eylül ayı sonunda açılacak olan hastane bölgenin ihtiyaçlarını karşılayabilecek mi?

Göktürk'te Hastane Açılıyor
banner331

Göktürk mahallesinin nüfusu 50 bin'e dayanırken hala tam teşekküllü bir hastane bulunmuyor. Özel tıp merkezleri sabah 9 akşam 6 arası çalışırken Belediye caddesinde eylül ayı sonunda hizmete girecek olan tıp merkezi bölgemizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek mi?

Vatandaşların 7/24 açık olan acil servis ve ambulans, dahiliye, çocuk sağlığı ve hastalıkları, cerrahi müdahaleler, ağız ve diş sağlığı, üroloji, nöroloji, kulak burun boğaz gibi birimlerinin olması gereken bir hastane isterken, yeni açıalacak olan cerrahi tıp merkezi merakla bekleniyor...

Bir okurumuzun tarafaımıza gönderdiği mesajına yer veriyoruz.

New Göktürk Dergisi WhastApp İhbar Hattı: 0546 273 8056
-------------------------------------------
Bu bölgeye en yakın kamu hastanesi yaklaşık 25 km uzaklıkta olup bölge halkı sağlık ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanmaktadır. Bu ihtiyacın karşılanması için Göktürk'e bir hastane yapılması gerekmektedir. İstanbul’un 3. köprü tamamlanması ,3. havalimanı projesinin başlaması sonrasında bu çevrenin nüfusu da hızla artmakta olup bu projelerin tamamlanmasından sonra bölgemizin nüfusu yüz bini aşacak ve bu ihtiyaç daha da artacaktır. Bizler Göktürk sakinleri olarak, bölgemize ivedi olarak tam teşekkürlü bir devlet hastanesi kurulması gerektiği düşüncesiyle bu konuda sesimizi duyurmanızı istiyoruz.


 

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2016, 18:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatma Dere
Fatma Dere - 3 yıl Önce

Göktürke şimdiye kadar Devlet Hastanesi yapılmaması zaten büyük bir ihmal olarak görüyorum.Gece giderken Hastal yolunda kaç tane hastanın can verdiğini düşünürsek hiç de haksız sayılmam sözlerim yetkililere GÖKTÜRK'E DEVLET HASTANESİ İSTİYORUZ 24 saat hizmet versin yeter.

Metin Gulenc
Metin Gulenc - 3 yıl Önce

Gokturk ve Kemerburgaz buyuk bir nufus potansiyeline ulasti.Buraya acilen en azindan sgk anlasmali tam tesekkullu bir ozel hastane acilen acilmalidir.

emre
emre - 3 yıl Önce

hastane değilki bunlar, darphane... biz devlet hastanesi istiyoruz

ünsal arabacı
ünsal arabacı - 3 yıl Önce

bence göktürk çok gelişti ve buraya tam tesekkullu bir hastane yapılması gerek sgk anlaşmalı olması şart

İmer OZCAN ozisik
İmer OZCAN ozisik - 3 yıl Önce

Semtinize tasinali bizim eşimle uç sene,annem ve kardeşimin beş yıl oldu. Hastalıklarda çektiğimiz sıkıntılar maddi ve manevi anlamda boyumuzu çoktan aştı. Annemi ve kızkardeşini acil durumda uzak hastane yuzunden neredeyse kaybediyordu. Bu haberi okuyunca çok sevindik.mutlaka gerçekleşmekte biran önce hayata gecirilmeli. Tam donanımlı bir devlet hastanesinin bugüne kadar olmaması inanılmaz bir durum. Yazıktır..burada yaşayan herkes zengin mi zannediliyor.anlasilir bir durum değil bu..bunca çocuk bunca yaşlı..emekli dar ve orta gelirli insan mağdur durumda..

Sevgi Gecegezen
Sevgi Gecegezen - 3 yıl Önce

Sgk anlaşmalı olması şart

SIRADAKİ HABER