Göktürk'te Esnaf İftarı

Göktürk esnafının bir araya geleceği geleneksel hale gelecek olan 1. Göktürk Esnaf iftarı 22.06.2016 Çarşamba günü gerçekleşecek

Göktürk'te Esnaf İftarı
Göktürk'te Esnaf İftarı

Göktürk esnafının bir araya geleceği geleneksel hale gelecek olan 1. Göktürk Esnaf iftarı 22.06.2016 Çarşamba günü gerçekleşecek. Göktürk esnafını iftara bekliyoruz. Tüm Göktürk esnaf ve sanatkar camiamız davetlidir. 

Tarih: 22.06.2016 ( Çarşamba)
Yer: Cooking Salad - İstanbul Caddesi Nazlı sokak No:3 Göktürk - Eyüp / İSTANBUL
Saat: 20.30

Katılım için lütfen rezervasyon yaptırınız.
Rezervasyon Tel: 0506 909 15 07
Katılım için son rezervasyon tarihi 21.06.2016 salı günüdür.

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2016, 15:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
yusuf göz
yusuf göz - 3 yıl Önce

katılım için ne gerekiyor

Osman Erdoğan
Osman Erdoğan - 3 yıl Önce

Göktürkün derin sorunlarını görmezden gelen kamusal hezeyanlara ek olarak Göktürkün yaşanmaz pahallı sahipsiz halini gündeme getirmeyen ticaret ehli failine aşık maktül adayı gibi çıkmaz bir durumun figuranlarıdır.Durumun tabiatı odur ki yerel hüsranları eleştiren bir esnafı ciddi prosedürler peşini bırakmaz.Hal böyle iken Hizmet;hizmet uygulayıcılarının elinde tanınmaz hale gelmiş ucube bir unsura dönüşmüştür.Kimse hikaye anlatmasın göktürk sahipsiz üvey çarpık bir şehirleşmeye doğru elbirliğiyle savruluyor..Afiş Belediyeciliği bu durumun en sorumlu aktörü olup bir avuç yeteneksiz becerisiz adamın elinde eyvahlara doğru sürüklenmektedir.Hala akıllı ahlaklı ve dürüst olduğunuzu düşünüyormusunuz.Layık olduğumuz şey kendi ellerimizle ortaya koyduklarımız dır..

SIRADAKİ HABER