Göktürk Perde Coşkun

Göktürk Perde Coşkun

Perde Coşkun

Firmamız müşteri memnuniyeti kaliteli ürün grubu dürüst dogru ve iş ahlakını benimsemiş calışma ve hizmet standartlarını hep üst seviyede tutmayı ilke edinmİş ev tekstili mefruşat manifatura ve mekanik perde gruplarında toplam 20 senelik birikımiyle sizlerin hizmetine aracı olmustur. 

Ürün kalitesi ve ceşidi olarak zengin bir içerige sahip olmakla birlikte siz değerli müşterilerimizin sorularına ve ihtiyaçlarına kendi mekanlarınızda kartela sistemi ile yada showrumumuzda görsellerımizle siz kahvenizi içerken bizler size dogru tespit pratik çözümler ile hizmet vermekten onur ve mutluluk duyacagız.

Tül perdeler, fon perdeler, stor perdeler, zebra perdeler, ahşap ve metal jaluzi perdeler,motorlu  perdeler ,hastahane ve ofis perdeleri, kış bahçesi perdeleri ,pilise perdeler, yatak örtüleri ,döşemelik kumaş ve koltuk örtü dikimi  gibi hizmetlerimiz ile siz müşterilerimizin taleplerini bekliyoruz.

İstanbulun her iki yakasına da servisimiz ve keşfimiz mevcuttur.


Perde Coşkun


Perde Coşkun


Perde Coşkun


Perde Coşkun Karadeniz

Adres: Göktürk Merkez Mah. Göktürk Cad. Nehir Sk. No:1/B Göktürk-Eyüp/İSTANBUL

Tel:0212 563 80 40   

GSM:0533 205 75 98

Web: www.perdecoskun.com

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2017, 15:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
yeşim deniz
yeşim deniz - 2 yıl Önce

hayırlı olsun çok memnun kaldım verdigim sipariş tam anlamıyla muhteşem olmuş zamanında teslim ve kaliteli tşkler perde çoşkun

perdecoskun
perdecoskun @yeşim deniz - 2 yıl Önce

hayırlı olsun efendim olumlu düşünceleriniz için tesekkürler

derya
derya - 2 yıl Önce

hayırlısı olsun :)

SIRADAKİ HABER