Göktürk Muhtar Adayı Kenan Sedef

Göktürk Mahallesi Muhtar Adayı Kenan Sedef kimdir?

Göktürk Muhtar Adayı Kenan Sedef

Eğitimci bir ailenin ilk  çocuğu olarak, 1972 yılında dünyaya geldim. Babamın görevi nedeni ile 1980 yılında Kemerburgaz'a yerleştik. 

İlk öğrenimimi Kemerburgaz’da ve lise tahsilimi ise; "Alibeyköy Teknik Meslek Lisesi"nde, elektrik teknikeri olarak tamamladım. 

1991 ve 1995 yılları arasında "Göktürk Merkez İlköğretim Okulu"nda vekil öğretmen olarak görev aldım. 1995 yılında "Kemer Country" kurucusu Rahmetli Esat Edin’in kurmuş olduğu “Göktürk Beldesi Güzelleştirme ve Koruma Derneği"nde profesyonel olarak faaliyetler yürüttüm. 2000 ve 2004 yılları arasında gönüllü olarak yine dernekte çalışarak Göktürk’te; açılamayan otoban yolunun açılması ve bölgede doğalgaz kullanımı gibi sorunların üzerine çalışarak, çözülmesinde katkı sağladım. 

Aynı zamanda "Göktürk Spor Kulübü"nde Kurucu Üye, "Göktürk Nejat Sabuncu İlköğretim Okulu" Aile Birliği Kurucu Üyesi, en son olarak "Göktürk Turgut Özal Orta Okulu" Aile Birliği'nde Başkan olarak görev yaptığım dönemlerde okulun yenilenmesi konusunda ekip arkadaşlarımla ile çalışmalarımızı sonuçlandırdık.

Evli ve üç çocuk babasıyım ve 2004 yılından bu yana profesyonel site yöneticisi olarak çalışmaktayım.  

Tüm kurum ve kuruluşların nezdinde; belediyesi kapanmış olan Göktürk’ün sahipsiz kaldığı bu dönemlerde, ekip arkadaşlarım ile birlikte, Göktürk’ün haklarına sahip çıkmak, Göktürk sakinlerine daha demokratik ve daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyorum. Mahallemiz için geliştireceğimiz projeleri, profesyonel tecrübem ve  çözüm odaklı yaklaşımım ile bu çalışmalara aktarmayı hedefliyorum.

Bu zamana kadar sürdürdüğüm dernek, aile birliği ve kulüp çalışmalarında elde ettiğim tecrübelerimi, siz değerli mahallelilerim ve güzel semtimiz Göktürk’ün gelişmesi için Göktürk Merkez Mahallesi Muhtarlığı ile sürdürmek arzusundayım ve sizlerden desteklerinizi rica ediyorum. 


Göktürk Mahallesi Muhtar Adayı Kenan Sedef
 

Haber Kaynak : New Göktürk Dergisi - Kenan Yılmaz

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 22:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER