Geleneksel Göktürk Esnafı İftar Yemeği

Geleneksel Göktürk Esnafı İftar Yemeği Cooking Salad'ta esnaf ve sanatkarların yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Geleneksel Göktürk Esnafı İftar Yemeği
New Göktürk Dergisinin organize ettiği Göktürk esnafının yoğun katılımıyla gerçekleşen Geleneksel Göktürk Esnafı İftar Yemeği Cooking Salad'ta yapıldı. Esnafların birbiriyle kaynaştığı, yemek sonrasında güzel sohbetlerin edildiği keyifli bir organizasyon oldu.

GÖKTÜRK'TE BİR İLK - BÜTÜN ESNAF BİR ARADA
Göktürkte bu sene ilkini gerçekleştirdiğimiz iftara 100'e yakın esnaf katıldı, bir o kadarıda çeşitli nedenlerden dolayı maalesef katılamadı. Esnafin bir araya geldiği ilk olan bu yemek programında herkesin mutluluğu yüzünden okunuyordu. Önümüzdeki sene daha kapsamlı bir şekilde organize olup tüm Göktürk esnafının bir arada görmeyi ümit ediyoruz. Aramıza katılamayan istanbul il meclis üyesi Adem Koçyiğit , Eyüp meclis üyesi Mustafa Gül, Seçkin Turan , Yahya Sünnetçi ve Eyüp ilçe Emniyet Müdürü Dinçer Öğüt, Kemerburgaz Çocuk Şube müdürü Mevlüt Bugün telefonla bizzat arayıp, gelemedikleri için üzgün olduklarını, bir daha ki sefere katılacaklarını bu tarz bir organizasyonu desteklediklerini, esnafın bir arada olduğu programların daha sık düzenlenmesinin faydalı olacağını söylediler.


İnfo Gayrimenkul ( 
Amir Ali Asbaghi - Remzi Bilir - İbrahim Şengül - Göktürk Karakol amiri Mustafa Ergenç ) 

İNFO GAYRİMENKUL İbrahim Şengül 'Esnafın eli açık, yüreği açık, sofrası açıktır.'
İftar programımıza katılan İnfo gayrimenkul yönetim kurulu başkanı İbrahim Şengül ''Esnafın eli açık, yüreği açık, sofrası açık insan olduğunu bilirim. Bu günde bu güzel insanları sizlerin gayreti ve girişimiyle  New Göktürk Dergisi önderliğinde organize edilen bu güzel iftar programında bir araya geldik. Bu birlik, bu beraberlik devam ettiği müddetçe Göktürk esnafı ayakta durur. Bu duygu ve düşüncelerle bizleri bu iftar sofrasında bir araya getiren esnaf arkadaşlarımızı, New Göktürk ailesini, ve bu organizasyona katılan herkesi bir kez daha tebrik ediyorum.'' dedi.


Mis Erkek Kuaförü - Alpay Dilek
Mis Erkek Kuaförü Alpay Dilek ''Göktürk'e bir ilki gerçekleştirdiniz. Birlik ve beraberliğin ne kadar önemli olduğunu göstermesi açısından bu tarz organizasyonlar çok önemli. Bunu yaşattığınız için  sizlere teşekkür ediyorum'' dedi.Ayrıca iftarımıza katılan esnaf dostlarımız ;

ABİDİN EKİCİ - GÖKTÜRK VİZYON EMLAK , ADEM ARLI - SAĞLIK MEMURU , AHMET TOKMAK - GÖKTÜRK METAL , ALİ BABİR - PAZAR OTO, ALİ ÇETİNKAYA KAYA TEMİZLİK ,ALPAY DİLEK - MİS ERKEK KUAFÖRÜ, AMİR ALİ ASBAGHİ - İNFO GAYRIMENKUL ,ATİLLA ULUKANLI - DİREN MÜHENDİSLİK,  AYDIN BORA - EYÜP BELD. GÖKTÜRK ,AYHAN KOÇER - GÖKTÜRK DEKORASYON ,BURAK ŞEN - ELİF KIRTASİYE ,BURAK TOPRAK - GÖKTÜRK ASM. SAĞLIK MEMURU ,CEMAL GÖKGÖZ - İMAJ TERZİ ,COŞKUN AYDİNÇ - ÇAĞLAR BİLGİSAYAR ,ENGİN TOSUN - ENOR MOBİLYA, ERDİ TOSUN - MİS ERKEK KUAFÖRÜ ,ERHAN DOĞAN - NORTH AND REAL ESTATE ,EVREN SANCAK GÖKTÜRK TRABZONLULAR DERNEK BAŞKANI ,FAİK KOÇ MEB Stratejik Planlama ,FIRAT DİREN - DİREN MÜHENDİSLİK ,GÖKHAN ATEŞ - PROTEK VIP GÜVENLİK ,GÜLHAT DEMİR - GÖKTÜRK ANAHTAR ,GÜRKAN ODABAŞI - ODABAŞI KARDEŞLER ,HAKAN BURUK - GÖKTÜRK SARAY SPOR KLUBÜ ,HİKMET DOĞAN - TERZİ HİKMET  ,İBRAHİM ŞENGÜL - İNFO GAYRENKUL, İRFAN DOĞAN - MODERN YAPI, KAZIM ELİBÜYÜK - ÇİÇEK ALEMİ, KEMAL KARALİ - GÖKTÜRK GÜZELLEŞTİRME DERNEĞİ ,KEMAL SEDEF - NEOVİSTA SİTE MÜDÜRÜ ,KENAN SEDEF - KEMER ROSE SİTE MÜDÜRÜ, KENAN YILMAZ - NEW GÖKTÜRK DERGİSİ, MEHMET ÖN - TELLİOĞLU COPY CENTER , BEKİR İNAK - PARK OTO, MURAT BAĞIRAN ,TELLİOĞLU COPY CENTER , MUSTAFA TARİ DÜRÜM LİFE - İŞETLEM SAHİBİ ,ÖZGÜR SEDEF - GÖKTÜRK İDDİA BAYİ, REMZİ BİLİR - İNFO GAYRIMENKUL ,RIZA AKSEL - AKSELLER İNŞAAT ,SABRİ SARITAŞ - WORLD HAVUZ ,TARIK DİLEK - MİS ERKEK KUAFÖRÜ ,TURABİ YILMAZ - GÖKTÜRKSPOR ,UĞUR PARLATAN - ALTIN EMLAK ,UĞUR SÜRÜCÜ WEC GAYRİMENKUL ,ÜMİT ÖNER - NEW GÖKTÜRK DERGİSİ  ,YÜKSEL AMAN - DÜRÜM PARK İŞLETME SAHİBİ ,YILMAZ ŞENGÜL - YELKEN EMLAK ,MEHMET ÇAKIR - YELKEN EMLAK ,SADIK YILMAZ - POLAT EMLAK​New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2016, 18:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Osman Erdoğan
Osman Erdoğan - 3 yıl Önce

Göktürkün sorunlarını gündeme getirmeyen sıra beleş yemeye geldimi aşırı motive.. Göktürk esnafını şehirlerine sahip çıkmaya tevdi ediyorum..Göktürkün her halini 24 saatini biliyorum esnafın birlik dediği (yeme dışında) hiç bir etkinliğe faaliyete şahid olmadım..

SIRADAKİ HABER