Dağ serisi ve Börü'nün yapımcısından Göktürk üçlemesi

Dağ serisi ve Börü yapımcısı Alper Çağlar'dan yeni film haberi geldi. Ünlü yönetmen yeni bir projeye imza atmak için hazırlanıyor.

Dağ serisi ve Börü'nün yapımcısından Göktürk üçlemesi
banner331

Yaptığı duyuru ile 3 filmlik bir projeye başladıklarını açıklayan Alper Çağlar, bu filmlerin adını da verdi. İlk Göktürk, Kırk Göktürk ve Son Göktürk filmleri ile yeni bir üçlemeye başlayan Çağlar, bu projenin 7 yıl süreceğini de sözlerine ekledi. Yapılan planlamaya göre İlk Göktürk filmi 2019, Kırk Göktürk filmi 2022 ve Son Göktürk filmi de 2025 yılında vizyona girecek.

Alper Çağlar yeni projesi için şu sözleri dile getirdi; “Dostlar şimdiden belirteyim, bu seri benim için aynen DAĞ serisi gibi bir tutku projesi. Kendimi perişan edeceğim, büyük stresler çekeceğim, hayatımın 7-8 senesini vereceğim bir iş. 2019 olmaz da 2020 olursa vizyon tarihi trip atmak yok bana. Göktürk serisinin kalitesinden asla ödün veremem. Bu filmde omuzlarımızdaki sorumluluğun ekipçe bilincinde olacağız. Kalite ve özen için herkes ufak gecikmelere şimdiden razı olsun. Acele işe Erlik karışır.” 

İnternet Medyası

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER