Ayrıcalıkları ile Rainbow Kırtasiye ve Cafe

Göktürk'te 2011 yılından beri çocuklarınızın ve sizlerin kırtasiyesi haline gelmiş olan Rainbow Kırtasiye/Cafe'nin sıcak ortamına bizde şahit olduk ve New Göktürk ailesi olarak sizlerle de paylaşmak istedik.

Ayrıcalıkları ile Rainbow Kırtasiye ve Cafe
 Kendinizden biraz bahseder misiniz?
13.12.1986 Samsun doğumluyum. Kimya öğretmeniyim. Hiç öğretmenlik yapmadım fakat yine eğitimle okulla ilgili bir sektör seçtim kendime. 2012 yılından beri Göktürk'teyim. Bu işletmeyi kuzenim açmıştı ondan devraldım. 3 yıldır buradayım. Artık tamamen Göktürk'lü olmaya başladım.

Rainbow Kırtasiye/Cafe olarak Göktürk'te kaç yıldır hizmet vermektesiniz?
2011 yılında sektöre hızlı bir adımattık. Kırtasiye ve cafe sektöründe hizmet veren ve hızla büyüyen firmamız başlangıç olarak Göktürk bölgesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.


Göktürk hakkında neler söyleyebilirsiniz?
Bana bir tatil köyü havası veriyor Göktürk. İstanbulun trafiğinden ve karmaşasından uzak bir dinlenme yeri ve rahatça gezip alışveriş yapabileceği elit mekanlara sahip bir semt haline geldi. Buraya geldiğimden beri İstanbul içinde hiç bir yere gitmek bile istemiyorum diyebilirim. Gçktürk'ü çok seviyorum.


Müşterilerinize neler önerirsiniz?
Müşterilerimizin bazı ürünlerde özellikle kırtasiye ürünlerini bu tarz yerlerden almaları daha bilinçli tüketici olmalarını sağlama konusunda ki il önerimdir. Çünkü günümüzde artık marketler bile kırtasiye ürünleri satmaya başladı. Her işin hizmetini uzamanından alınması gerektiğini düşünüyorum.


Rainbow Kırtasiye/Cafe hakkında bize biraz bilgi verebilir miniz?
İsminden de anlaşılacağı üzere Rainbow Kırtasiye/Cafe geniş ve renkli ürün yelpazesiyle 0-99 yaş grubuna hitap edebilecek çeşitliliğe sahiptır. Bunun yanında kırtasiyeden ziyade bizim konseptimiz biraz daha farklı. Ön tarafında bulunan kafemizde velilerimiz olsun diğer müşterilerimiz çayını kahvesini yudumlarken kitapları rahatlıkla inceleyip okuyabiliyorlar. Kendileri burada dinlenirken çocuklarının içeride deneyimli personellerimizle alışveriş yapabileceği güzel bir konsept oluşturmaya çalıştık. Aldığımız tepkilerde olumlu bu yüzden çok mutluyuz.


İşyerinizde nelere önem verirsiniz?
Özellikle personeller ile kendi aramıda da müşteriye karşı da saygı ilk başta geliyor. çünkü ikili ilişkilerde karşılıklı saygı olunca geri kalan her şey sırasıyla geliyor.


Göktürk'te yapmayı hedeflediğiniz yeni projeleriniz var mı?
Özellikle okul saatleri olmak üzere trafik ve park konusunda çok sıkıntı yaşanıyor buna bir çözüm bulunabilir. Nasıl bir çözüm bulunabilir bilmiyorum fakat mekanın güzel ve elit olması burayı biraz kalabalıklaştırdı.


Sizin için başarının altın kuralı nedir?
Az önce dediğim gibi ikili ilişkilerde karşılıklı samimiyet ve saygı çok önemli. Müşterilerimizle iletişimimiz oldukça sıcaktır. Büyüklerimiz ile abi abla, küçüklerimiz ile arkadaş seviyesi yaşadığımız için bu da bize olumlu olarak yansıyor. 3 yıldır buradayız ve bu şekilde gidererk çizgimizi koruyoruz.


Son olarak eklemek ya da söylemek istedikleriniz?
New Göktürk olarak Göktürk'teki firmaları ve burada ki mekanları bazen ise önemli şahsiyetleri tanıtım açısından Göktürk'e vermiş olduğunuz hizmetleri gayet başarılı buluyor ve başarınızın devamını diliyorum.

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2014, 15:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER