3 KOLTUK 1 BEN

New Göktürk Köşe yazarı Müge Keçeci yeni yazısı '' 3 KOLTUK 1 BEN ''

3 KOLTUK 1 BEN

***
Öncelikle 15 Temmuz akşamı yaşanan, ülkemizi derinden sarsan birliğimize, beraberliğimize ve ülkemize karşı yapılan kalkışma girişimi için vatanımızın, milletimizin başı sağolsun. Hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına sabır, yüreklerine huzur diliyorum. Her şerde bir hayır vardır der büyüklerimiz gerçekten o gece bizi hiç olmadığımız kadar bir araya getirdi ve o gece çok kötü şeyler gördük, yaşadık ama bunlar ülkemin adına hayırlı olacağına dair umutluyum. İnanıyorum ülkemi ve bizleri güzel ve huzur dolu günler bizi bekliyor. 
***

KÖŞE YAZASININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

New Göktürk Köşe yazarı Müge Keçeci yeni yazısı 

3 KOLTUK 1 BEN

Çok düşündüm bu yazıyı kaleme alıp almamayı ve sonra sosyal medyadan panik atağımla ilgili birşeyler paylaşınca farkettim aslında birçok insan bu adına panik atak deyin, vesvese deyin bu şeyden ne kadar muzdarip olduğunu ilettiler bana. Bu nedenle kaleme almak istedim. Bazen insanın yalnız olmadığını bilmesi iyi geliyor. Aynı hikayelere sığınmak güven veriyor bazen. Aynı hisler limanında buluşmak iyi geliyor. Destek veriyor.

Bilmeyenler için önce komik bir tabirle size panik atağı anlatayım; 100 problemimizden 85’i hiçbir mantığa dayanmayan senaryolardan oluşur. Yani problemle karşılarız ve mantık dışı birçok senaryo ile panikleriz. Komik aslında bizimle yaşamak. Dışarıdan izleyen biri için komik. Bizim için ise atak geçtikten sonrası komik.

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2016, 16:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER