24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

Göktürk mahallemizde ki okulları ziyaret edip 24 Kasım'da öğretmenler gününü kutladık

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun
banner331

New Göktürk Dergisi olarak hersene yaptığımız gibi bu senede bölgemizde olan okulları ziyaret edip okul müdürlerine ve öğretmenlerine çiçeklerimizi takdim ettik.

İnsanlık tarihinin en anlamlı ve ölümsüz mesleği olan öğretmenlik, 24 Kasım 1928'den bu yana her yıl "Öğretmenler Günü" olarak tüm yurtta çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Bu mesleğe ömrünü adamış, işini severek yapan, kendinden çok öğrencilerini düşünen öyle öğretmenlerimiz vardır ki onların önünde saygıyla eğilmek gerekir. Bizde bugün New Göktürk Dergisi yönetimi olarak Göktürk ve Kemerburgaz'da bulunan okullarımızı ziyaret ettik ve o değerli öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü'nü kutladık.
24 Kasım Öğretmenler günü geniş öğretmen kadrosu ile ;öğretmen öğrenci ve velileri tarafından nejat sabuncu ilkokulu'nda büyük bir coşku ile kutlandı.

Öğrenciler tarafından yapılan etkinliklerle, okul yönetimi ve aile birliği tarafından yapılan programlada konferans salonunda tören düzenlendi. Öğretmenler günü tüm okulda büyük bir coşkuyla kutlandı.

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2016, 14:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER