En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Göktürk'te yeni yapılacak olan İlkokulu'nun temeli atıldı

GÖKTÜRK 22.12.2020, 18:58

Göktürk semtinde yeni yapılacak olan İlkokulun temel atma töreni bugün gerçekleşti. İlkokulu'nun bir yılda teslim edilmesi planlanıyor.


Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, yaptığı açıklamasında

“Göktürk ve Kemerburgaz’ın en önemli sorunlarını çözüme kavuşturduk”

Konuşmasında Göktürk ve Kemerburgaz’da öncelikli sorunları bir bir çözüme kavuşturduklarını dile getiren Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, sözlerine şöyle devam etti: “Göktürk ve Kemerburgaz'ın en önemli sorunları ilk olarak hastane, ikinci olarak okul ve üçüncü olarak da spor salonu. Devlet hastanesi için yeri aldık ve Sağlık Bakanlığı’na teslim ettik. Bu önemli bir aşamaydı. Mahkeme süreci vardı, onu çözdük.

32 derslik, konferans salonu, faaliyet odaları, yemekhane var.

İkinci olarak okul meselesi, şu anda Nejat Sabuncu bin mevcudu olan bir okul. 32 derslik, konferans salonu, faaliyet odaları ve yemekhanenin de olacağı çok güzel bir okulun temelini de bugün atmış olduk. İlçemizdeki eğitime vermiş olduğu desteklerden dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, TMSF ve İstanbul Valimiz Sayın Ali Yerlikaya’ya teşekkür ediyorum.

“Eyüpsultan için sekiz yeni okul projemiz var”

Eyüpsultan için şimdilik sekiz yeni okul projemiz var ama en çok ihtiyacı olan yer Göktürk'tü. Şimdi sırada Yeşilpınar var, hayırlı olsun İnşallah."

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@